نمایندگان هرمزگان با حریفان کرمانشاهی خود دیدار می کنند               

بندرعباس- ایرنا- تیم آیندگان و فولاد از نمایندگان هرمزگان در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور روز پنجشنبه نهم و جمعه دهم اردیبهشت در بندرعباس به دیدار حریفان کرمانشاهی خود می‌روند.

به گزارش شامگاه چهارشنبه ایرنا، در هفته نهم و از گروه سوم تیم فوتسال آیندگان هرمزگان در خانه با شاهین کرمانشاه دیدار می‌کند و از هفته یازدهم گروه اول تیم فولاد هرمزگان نیز به مصاف خانه صنعت کرمانشاه می‌رود.
تیم آیندگان هرمزگان که تا پایان هفته هشتم  هشت امتیاز دارد و در مکان ششم جدول رده بندی گروه سوم ایستاده است،‌ فردا پنجشنبه از ساعت ۲۲ در سالن فجر بندرعباس به دیدار تیم شاهین کرمانشاه می‌رود. 
اختلاف امتیاز تیم ها در این گروه بسیار نزدیک است و اگر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال چشم خود را به روی اعتراض به حق آیندگان نبندد و سه امتیاز بازی با سفیر گفتمان را به حساب نماینده هرمزگان واریز کند، تیم آیندگان از قعر جدول رده‌بندی گروه سوم جدا می‌شود و به مکان سوم می آید. 
در سایر دیدارهای این گروه که جمعه دهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، سفیر گفتمان تهران با مبل کریمی البرز  و ایرالکو اراک با اسپیناس زنجان دیدار می‌کند. 
در پایان بازی‌های هفته هشتم گروه سوم تیم سفیر گفتمان تهران با ۱۲  امتیاز و تفاضل گل بهتر صدرنشین است.‌ ایرالکو اراک با  ۱۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم ایستاده است. مبل کریمی البرز با ۱۰ امتیاز در مکان سوم ایستاده است‌. 
اسپیناس زنجان با ۹ امتیاز در جای چهارم، شاهین کرمانشاه  با ۹ امتیاز پنجم و آیندگان هرمزگان با هشت امتیاز ششم است. 
تیم آیندگان هرمزگان در گروه سوم با تیم‌های ایرالکو اراک، سفیر گفتمان تهران، شاهین کرمانشاه، مبل کریمی ، البرز صفر و  اسپیناس زنجان هم گروه است.  
تیم فولاد دیگر نماینده هرمزگان در لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور ، در سه هفته گذشته سه پیروزی کسب کرده است و با ۱۳ امتیاز مکان چهارم جدول رده‌بندی گروه اول را در اختیار دارد.
نماینده هرمزگان در هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور به دیدار صنعت کرمانشاهی می‌رود که با هشت امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی گروه اول ایستاده است.
  شاگردان عباس روزپیکر در تیم فولاد هرمزگان در بازی هفته دهم خود با سه گل تیم مدعی فولاد زرند ایرانیان کرمان را شکست دادند تا با یک روحیه بسیار خوب به دیدار تیم  خانه صنعت کرمانشاه بروند.
این بازی جمعه دهم اردیبهشت ماه ساعت ۲۲ در سالن فجر بندرعباس برگزار می‌شود. 
در سایر دیدارهای این گروه فولاد زرند ایرانیان میزبان تیم شهدای چوار ایلام و شهید ستاری قرچک با عقاب تبریز رقابت می‌کنند.
تیم صدرنشین نماسازان آبادان هم در این هفته استراحت دارد. 
 در گروه اول این رقابت‌ها که تیم‌های فولاد هرمزگان،  فولاد زرند ایرانیان، نماسازان ساحل آبادان شهید ستاری قرچک، عقاب نیرو هوایی تبریز، شهدا چوار ۶۵ ایلام و خانه صنعت کرمانشاه در آن حضور دارند تا پایان هفته دهم تیم نماسازان آبادان با ۱۷ امتیاز صدرنشین است. عقاب تبریز با ۱۴ امتیاز در مکان دوم ایستاده، فولاد زرند ایرانیان هم ۱۴ امتیازی و با تفاضل گل کمتر در مکان سوم قرار گرفته و فولاد هرمزگان ۱۳ امتیاز در جای چهارم، شهید ستاری قرچک با ۱۰ امتیاز پنجم، خانه صنعت کرمانشاه با هشت امتیاز ششم و شهدای ایلام با هفت امتیاز در قعر جدول رده‌بندی این گروه قرار گرفته است.  
لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور با حضور ۲۶ تیم در چهار گروه برگزار می‌شود که در پایان بازی‌های دور مقدماتی از هر گروه ۲ تیم جواز حضور در مرحله بعدی را کسب می‌کنند. 
 مرحله دوم این رقابت‌ها در ۲ گروه چهارتیمی برگزار خواهدشد و در نهایت از هر گروه یک تیم به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha