فروزان: فولاد لایق صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بود

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فولاد خوزستان گفت: بازیکنان ما با تمام غیرت و تعصب در مسابقات حاضر شدند و لایق این بودیم که از گروه خود بالا برویم.

به گزارش ایرنا، «محسن فروزان» در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان مقابل الوحدات اردن در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تیم الوحدات را به خوبی آنالیز کرده‌ایم، می‌دانیم یک بازی خیلی سخت جلوی این تیم داریم و الوحدات نشان داده روز به روز بهتر شده است.

وی افزود: ما مثل تمام مسابقات دیگر برای برد به زمین خواهیم رفت تا بتوانیم این مسابقات را با شرایط خوب ترک کنیم.

فروزان تصریح کرد:گروه چهارم گروه مرگ بود، النصر و السد از بهترین تیم‌های آسیا در گروه ما بودند که بازیکنان گران و با کیفیتی دارند. هر تیمی در این گروه بود، کار سختی داشت اما نشان دادیم که فولاد چه تیم با کیفیتی است و در اکثر مسابقات باید برنده از زمین بیرون می‌آمدیم. اگر کمی با دقت بودیم و می‌توانستیم در دقایق حساس بهتر عمل کنیم، به نظر من در بازی رفت برابر النصر و السد حق ما برد بود.

وی تاکید کرد: درست است پنج امتیاز در جدول داریم اما لیاقت ما خیلی بیشتر از این بود. اکثر بازیکنان تیم ما تجربه زیادی در آسیا نداشتند اما تیم‌های دیگر بازیکنان چندین میلیون دلاری و باتجربه‌ای داشتند. بازیکنان ما با تمام غیرت و تعصب در مسابقات حاضر شدند و لایق این بودیم که از گروه خود بالا برویم.

بازیکن فولاد خوزستان در پایان گفت: هم ما و هم سه تیم دیگر ایرانی نشان دادیم که ایران لیاقت این را دارد که چهار تیم مستقیم و بدون حضور در پلی‌آف در این مسابقات داشته باشد.

تیم فولاد خوزستان فردا در آخرین هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الوحدات اردن خواهد رفت.

تیم فوتبال تراکتور با کسب امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =