۲۱۰ میلیارد تومان بدهی زندانیان البرز سال ۹۹  پرداخت شد

کرج - ایرنا - مدیرعامل ستاد دیه استان البرز اعلام کرد که با حمایت خیرین سال ۹۹ مبلغ ۲۱۰ میلیارد تومان بدهی زندانیان جرائم غیر عمد این استان پرداخت و ۵۲۴ زندانی به آغوش خانواده های خود بازگشتند.

محمدباقر مقدسی عصر چهارشنبه در حاشیه برگزاری همایش نسیم مهر با هدف حمایت از خانواده زندانیان در فردیس به خبرنگار ایرنا افزود: حمایت خیرین نقش موثری در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

وی با بیان اینکه ستاد استان البرز از سال ۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است ، گفت : در این سال ها اقدامات موثری برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به عمل آمده است.

مقدسی  اظهار داشت: بررسی های آماری بیانگر آن است که برخی آسیب های اجتماعی نظیر فساد اخلاقی، سرقت، اعتیاد و امثال آن مربوط به خانواده هایی است که سرپرست و یا یکی از اعضای آنها در زندان به سر می برد و یا زندانی بوده اند.

مدیرعامل ستاد دیه استان البرز گفت: امسال برای پیشگیری از شیوع کرونا در ماه مبارک رمضان مراسم جشن گلریزان در استان البرز به صورت مجازی برگزار می‌شود .

مقدسی بیان داشت:برنامه پایانی جشن گلریزان البرز همزمان با عیدسعید فطر از طریق صدا و سیمای استان  پخش مستقیم خواهد شد.

وی افزود: خیران و نیکوکاران مبالغ اهدایی خود را برای آزادی زندانیان به شماره حساب  بانک ملی شعبه جهانشهر کرج  ۰۱۲۵۲۵۲۵۲۵۰۰۲ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۴۴۰۳ به نام ستاد دیه و کمک‌های مردمی استان البرز واریز کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =