سرمربی گیتی پسند: هدف ما پیروزی مقابل فرش آرای مشهد است

اصفهان_ایرنا_سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: هدف تیم ما پیروزی و کسب سه امتیاز مقابل فرش آرای مشهد است و برای رسیدن به آن، همه تلاش خود را خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، وحید شمسایی عصر چهارشنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل فرش‌آرا مشهد افزود: دیدار بسیار سختی را مقابل تیم جوان و دونده‌ فرش آرا در پیش داریم که همین موضوع، کار را برای ما سخت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه فرش‌آرا  از مربی بسیار خوبی برخوردار است، اظهار داشت: مجید مرتضایی از مدرسین فوتسال است و با بازیکنان جوان، عملکرد خوبی داشته است.

وی افزود: ما بطور قطع برای پیروزی و کسب سه امتیاز وارد زمین می شویم تا از  کورس صدر جدول دور نشویم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: در دیدار فردا بهروز جعفری را بدلیل مشکلات قلبی، بلم‌شوری و قدرت بهادری را بدلیل پارگی رباط صلیبی و احمدی را بدلیل مسائل انضباطی در زمین نخواهیم داشت.

وی اظهار داشت: ما همچنین وحید شفیعی را که در بازی مقابل مس‌ سونگون مصدوم شد در اختیار نداریم.

شمسایی در مورد حضورش در تیم به عنوان بازیکن گفت: در دیدار با تیم‌های مس‌سونگون و کراپ قزوین برای کمک به تیم بازی کردم چون تعداد بازیکنان مصدوم‌ ما زیاد بود و با کمبود بازیکن مواجعه بودیم و برای من موفقیت تیمم مهم است.

وی ابراز امیدواری کرد که تماشاگران در خانه از دیدن بازی فردا لذت ببرند و هر تیمی که حقش است به آن چه می خواهد برسد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند  و فرش آرای مشهد از مرحله نهایی هفته هشتم لیگ برتر، شامگاه پنجشنبه در ورزشگاه پیروزی اصفهان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =