۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۵۳
کد خبرنگار: 1414
کد خبر: 84312383
۰ نفر

برچسب‌ها

شهرستان پارس‌آباد وضعیت بحرانی کرونا را سپری کرد

اردبیل - ایرنا _ استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های شهرستان پارس‌آباد با پشت سر گذاشتن شرایط بحرانی پیک چهارم به ۴۹ نفر رسید. 

به گزارش ایرنا، اکبر بهنامجو روز چهارشنبه در سفر به پارس‌آباد اظهارکرد: هم‌اکنون با بهبودی برخی از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ وضعیت سیر نزولی در این شهرستان را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه ۸۰۰ نفر از اهالی این منطقه در منازل خود قرنطینه هستند، افزود: اعضای پایگاه مقاومت بسبج به بیماران سرکشی می‌کنند و در کنار این مسائل از مردم درخواست داریم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

استاندار اردبیل از افرادی که تست آنها مثبت اعلام شده، خواست در خانه بمانند و فاصله اجتماعی خود را از سایر اعضای خانواده خود رعایت کنند.

وی از بازگشایی بازار شهرستان پارس‌آباد در صورت تغییر وضعیت قرمز به نارنجی و زرد در هفته آینده خبرداد و گفت: در بازدید از بیمارستان‌های پارس‌آباد مشکلی مشاهده نشد و کادر درمان با آرامش کار خود را انجام می‌دهند.

استاندار اردبیل همچنین با شرکت در رزمایش بسیجیان قرارگاه شهید سلیمانی پارس‌آباد هدف از برگزاری این رزمایش را آگاه‌سازی مردم و نشان دادن همدلی و هماهنگی ذکرکرد.

بهنامجو ادامه داد: اردبیل جزو استان‌های آخری بود که شیوع و انتشار ویروس کرونا در پیک چهارم را شروع کرد و به وضعیت قرمز در آمد، اما با همکاری و همدلی همه دستگاه‌های اجرایی و رعایت مردم در ردیف چهار استانی بود که از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی تبدیل شده و محدودیت‌های اعمال شده برای اصناف نیز کاهش یافت.

پارس‌آباد مغان در شمال اردبیل و در جوار جمهوری آذربایجان قرار دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha