۷۰ میلیارد تومان به ساخت بیمارستان پیشوا اختصاص یافت

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با بیان اینکه شهرستان پیشوا از مرکز درمانی محروم است اعلام کرد: ۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای سرعت بخشیدن به احداث این بیمارستان اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا، عبدالرضا چراغعلی عصر چهارشنبه در حاشیه برگزاری مراسم روز شوراها که در محل استانداری تهران برگزار شد به خبرنگاران گفت: عملیات احداث بیمارستان شهرستان پیشوا سال‌هاست که با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی شروع شده اما هنوز این بیمارستان به مرحله بهره برداری نرسیده که با جلسه ای که استاندار تهران با مدیران رده ملی دانشگاه علوم پزشکی برگزار کرد ۷۰ میلیارد تومان برای نهایی شدن احداث این بیمارستان اختصاص یافت.

به گفته وی، پیشوا از داشتن یک بیمارستان استاندارد و مجهز سال‌هاست رنج می برد که این می تواند خبر خوبی برای مردم این شهرستان و شهرهای اطراف آن باشد.

معاون عمرانی استاندار تهران ادامه داد: طرح های شاخص شهرداری های استان احصا شده و در تلاش هستیم امثال بیمارستان پیشوا، مراکز گردشگری در شرق استان و سایر طرح های تاثیرگذار را امسال تکمیل کنیم.

به گفته وی، شیوع ویروس کرونا بر بسیاری از طرح های عمرانی تاثیرگذار بوده اما در تلاش هستیم که با نهایت تلاش طرح های عمرانی و خدماتی مناسبی در استان تهران افتتاح کنیم.

چراغعلی همچنین درباره رد صلاحیت برخی اعضای فعلی شوراهای شهر در استان تهران نیز گفت: با توجه به اینکه سابقه ۲ دوره حضور در شوراهای شهر را دارم باید اعلام کنم که شاه کلید حضور مردم در انتخابات پیش رو حضور حداکثری داوطلبان در انتخابات شوراها است و با این روند نگران حضور گسترده مردم در این انتخابات خواهم بود.

وی خاطرنشان کرد: از داوطلبان رد صلاحیت شده می خواهم با داشتن مستندات قانونی نسبت به پیگیری این موضوع اقدام کنند و با حضور گسترده داوطلبان شاهد رونق انتخابات پیش رو باشیم.

به گزارش ایرنا، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره رئیس جمهوری، دومین میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی یازدهم، ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =