ساختمان‌های حریم رودخانه کشکان تخریب شود

خرم‌آباد - ایرنا - معاون فرماندار پلدختر گفت: ساختمان‌هایی که براساس طرح بنیادمسکن در حریم رودخانه کشکان قرار گرفته‌ است باید تعیین تکلیف و تخریب شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا نادیا امرایی روز چهارشنبه در جلسه منابع آب َشهرستان پلدختر با موضوع آزادسازی حرائم و بسترها اظهار داشت: این ساختمان ها دربستر رودخانه واقع شده و مالکان آن زمین معوض از دولت دریافت کرده اند.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه صاحبان این ساختمان ها هم اکنون درسایت سیلزدگان ساکن هستند بنابراین باید تخریب آنها در سریعترین زمان ممکن پیگیری شود.

وی افزود: تمام سازه های سیلزده حریم رودخانه در پلدختر و معمولان شامل مسکونی، تجاری و اداری که مالکان باوجود سکونت در سایت سیلزدگان همچنان از آنها استفاده می کنند، باید شناسایی و تعیین تکلیف شود.

معاون فرماندار پلدختر گفت: شهرداران؛ بخشداران و امور آب شهر و روستاهای پلدختر و معمولان باید ظرف یک هفته با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این مصوبه را اجرایی کنند.

امرایی افزود: مالکان واحدهای سیلزده و تخریبی واقع در بستر رودخانه؛ باوجود استفاده و بهره مندی از خدمات آب، برق و گاز و همچنین سکونت در سایت سیلزدگان؛ همزمان از این خدمات در این واحدها نیز استفاده می کنند که دستگاه‌های خدمات‌رسان باید دلیل این کار را توضیح دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =