معتضدی، مدیر شبکه ورزش شد

تهران- ایرنا- حمید شاه آبادی معاون سیما در حکمی سینا معتضدی را که تا پیش از این سرپرست شبکه ورزش بود به سمت مدیر این شبکه منصوب کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شبکه ورزش، با حکم حمید شاه آبادی، معاون سیما، سینا معتضدی بعد از مدتی سرپرستی شبکه ورزش به عنوان مدیر این شبکه منصوب شد.

سال گذشته در پی بازنشستگی احسان شیعه، سینا معتضدی به عنوان سرپرست شبکه ورزش انتخاب و بعد از چند ماه فعالیت، با حکم حمید شاه‌آبادی معاون سیما رسماً به عنوان مدیر شبکه ورزش منصوب شد. 

در متن حکم انتصاب معتضدی بر برنامه‌ریزی برای تدوین نقشه راه و طراحی برنامه‌ای راهبردی، توجه به مقوله ترویج و توسعه اخلاق در ورزش کشور، اهتمام به گسترش ورزش همگانی با هدف نشاط فراگیر در جامع، تلاش ویژه برای پوشش ورزش حرفه‌ای، قهرمانی و همگانی، تعامل روزافزون با نهادهای ورزشی کشور، توجه ویژه به امر آموزش در ورزش و ترویج ورزش در بین دانش آموزان و دانشجویان ، بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های ورزشی برای افزایش میزان رضایت مخاطبان تاکید شده است.

 معتضدی پیش از این نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی برنامه‌های مختلفی را برعهده داشته است. وی همچنین سابقه مدیریت در شبکه امید و مرکز بسیج صداوسیما را داشته است.

از سوابق دیگر سینا معتضدی می‌توان به مدیریت گروه نوجوان شبکه کودک و نوجوان سیما، تولید برنامه‌هایی همچون تک زنگ، نارنج و ترنج، فوق العاده، گردونه و… مدیر کانال امید، مدیر طرح و برنامه شبکه امید، تولید برنامه‌هایی همچون مگه می‌شه، نبرد ربات‌ها، بازی‌ویزیون، رسانش، کوچه بهار، تک زنگ، فوق‌العاده، خرسخون، مدیر کلی تولیدات رسانه‌ای مرکز بسیج صداوسیما و همچنین تولید آثاری همچون برنامه تلویزیونی سرچشمه، دورت بگردم ایران، من او، مهمات، بریم بسازیم، چاپ اول و… اشاره کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha