رییس هیات کشتی همدان: ۱۲ روز میزبان اردوی تیم ملی جوانان هستیم

همدان- ایرنا- رییس هیات کشتی همدان گفت: اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد جوانان به مدت ۱۲ روز در همدان برگزار می شود که این رویداد فرصتی طلایی برای شناسایی و پرورش استعدادهای بومی استان است.

"حمیدرضا یاری" روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به نحو شایسته پذیرای ملی پوشان هستیم و علاوه بر مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی مریانج که شامل هتل، سالن وزنه، تمرین و پیست و چمن روباز برای تمرین‌های هوازی است، خانه کشتی را نیز برای استفاده کشتی گیران آماده کرده ایم.

وی بیان کرد: این دوره از اردوی تیم ملی، کلاس آموزشی ایده آلی برای استعدادهای کشتی استان است و براین اساس ۲۲ کشتی گیر منتخب رده سنی جوان و نوجوان پس از انجام تست کرونا به جمع اردونشینان تیم ملی اضافه شدند.

یاری، حضور قهرمانان آسیایی و جهانی با هدایت بزرگان کشتی کشور در کادر فنی تیم ملی جوانان را بهترین فرصت استعدادهای کشتی استان برای فراگیری آموزش‌های لازم دانست و گفت: هدف ما استفاده از این فرصت طلایی برای آموزش کشتی گیران مستعد همدانی است.

رییس هیات کشتی همدان با تاکید بر اینکه حفظ سلامت کشتی گیران در اولویت است، گفت: تمامی مراحل و پروتکل‌های بهداشتی در اردو رعایت می‌شود و کادر فنی و مسوولان اردو نیز توجه جدی به این مهم دارند.

یاری با اشاره به اینکه خروجی اردوی تیم ملی جوانان به طور قطع به سود آینده کشتی همدان خواهد بود، گفت: تمرین مشترک استعدادهای کشتی نوجوان و جوان همدان با ملی پوشان در ارتقا سطح کیفی و فنی آن‌ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه برگزاری اردوی تیم ملی کشتی جوانان به مدت ۱۲ روز در شهرستان همدان ادامه می‌شود، گفت: بهترین امکانات را برای این اردو مهیا کرده‌ایم و به نحو شایسته از ملی پوشان پذیرایی می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، نخستین اردوی سال ۱۴۰۰ تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشور از روز دوشنبه(۶ اردیبهشت) در همدان آغاز شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha