۲۰۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد سقزی نیاز است

سنندج - ایرنا - رییس زندان سقز گفت: ۲۷ زندانی جرایم مالی و غیرعمد این شهرستان برای آزادی نیاز به ۲۰۰ میلیارد ریال کمک دارند.

به گزارش ایرنا، حسن آذریون عصر چهارشنبه در نشست خبری اظهار داشت: در جشن گلریزان پارسال، ۱۰ زندانی با کمک ستاد دیه کشور و ۱۹ زندانی هم از طریق انجمن حمایت از زندانیان سقز آزاد و ۷۰ پرونده مالی مختومه شد.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۳۹۹، بیش از ۱۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان سقزی جمع‌آوری شد. افزود: جشن گلریزان هر ساله در ماه مبارک رمضان برای آزادی زندانیان جرایم مالی و غیرعمد برگزار می شود و امید است امسال با کمک های مردمی زندانیان بیشتری آزاد شوند.

رییس زندان سقز به حمایت دستگاه قضا از زندانیان اشاره کرد و گفت: قضات دادگاه هر پنجشنبه در زندان سقز حضور پیدا می کنند و از نزدیک با زندانیان دیدار کرده و از وضعیت آنها مطلع می شوند.

آذریون بر تلاش برای رفاه حال خانواده‌های زندانیان تاکید کرد و یادآور شد: بخاطر ماه مبارک رمضان هم اکنون ۱۸۰ زندانی در مرخصی هستند.

وی از مردم خیر و نیکوکار خواست، با اهدای کمک های نقدی زمینه آزادی زندانیان جرایم مالی و غیر عمد را فراهم کنند تا آنان به آغوش خانواده برگردند.

رییس زندان سقز اظهار داشت:‌ اصحاب رسانه هم کمک های مردمی را در رسانه ها اطلاع رسانی کنند تا بیشترین کمک نقدی را برای آزادی این زندانیان جذب کنیم.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha