نماینده ولی فقیه در قزوین: آمریکا با هر رییس جمهوری شیطان بزرگ است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: برخی تلاش می‌کنند از آمریکا ۲ چهره خوب و بد معرفی کنند در حالیکه آمریکا با هر رییس جمهوری خطرناک‌ترین شیطان بزرگ و دشمن ما است.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در مراسم توزیع هزار بسته کمک مومنانه سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین، اظهار داشت:ما نباید خلاف قرآن و ایده‌های مقام معظم رهبری عمل کنیم و با مستکبران دست دوستی دهیم.

وی افزود: اندیشه اسلامی و فکر بسیجی بر افراشته شدن پرچم اسلام در تمام عالم تاکید دارد و اگر مستکبران حرف از مذاکره می‌زنند نمایش است و پشت سر آن تلاش می‌کنند تا اسلام را تضعیف کنند.

امام جمعه قزوین یادآور شد: کسانیکه با صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها همراه هستند را نباید صرفا غرب زده بدانیم چرا که آنها از ناحیه مستکبران هستند و از خود آنها محسوب می‌شوند و این حرف قرآن است.

وی گفت: خدا تاکید کرده به مستکبران دل نبندید چرا که فقط مراقب یکدیگر هستند و خیری به شما نمی‌رسانند و کسی که از شما با مستکبران همراه شود، از آنها است.

آیت الله عابدینی با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی، افزود: سفره گسترده‌ای که فرزندان معنوی امام حسن (ع) و بسیجیان در صحنه خدمت به مردم پهن کرده‌اند گوشه‌ای از سفره برکت این امام همام است.

امام جمعه قزوین گفت: برای حمایت و کمک به مردم مظلوم یمن، سوریه و سایر نقاط دنیا خداوند متعال را شاکر هستیم چرا که در دوران غیبت امام زمان (ع) این موقعیت را به ایرانیان داده تا ظهور و تجلی قدرت الهی باشند و در این راه قدردان سردارانی چون سلیمانی‌ها،  حجازی‌ها و دانشمندان هسته‌ای چون فخری‌زاده ها هستیم.

وی بیان کرد: یکی از محورهای صحبت‌های رسول خدا(ص) و دعاهای مشهور و معروف ماه رمضان توجه به فقرا است و این اقدام سپاه در راستای تحقق بیانات آن حضرت در حمایت از محرومان و فقرا محسوب می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =