۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۴
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 84312042
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۱۳ تن نهاده دامی احتکار شده در شهرستان زیرکوه

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه گفت: ماموران انتظامی ۱۳ تن نهاده‌های دامی خارج از شبکه توزیع را در این شهرستان کشف کردند.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید رضا حسینی اظهار داشت: ماموران انتظامی اخباری مبنی بر دپوی گسترده نهاده‌های دامی در یکی از روستاهای شهرستان زیرکوه دریافت کردند که موضوع به‌سرعت پیگیری شد و در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات نامحسوس و اشراف اطلاعاتی، مکان دقیق دپوی نهاده‌های دامی را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی،  محل مورد نظر را بازرسی کردند که ۱۳ تن نهاده‌های دامی خارج از شبکه توزیع کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه با بیان اینکه ارزش ریالی نهاده‌های دامی کشف شده توسط کارشناسان بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است گفت: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

وی از هموطنان درخواست کرد در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت‌های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

توقیف کامیون حامل مرغ زنده در بشرویه

فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از یک کامیون باربری هزار قطعه مرغ گوشتی غیرمجاز و بدون مجوز بهداشتی را کشف کردند.

سرهنگ فاضل مریمی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان بشرویه هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک کامیون مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این کامیون هزار قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز بهداشتی کشف شد که ارزش ریالی طیور قاچاق کشف شده بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر ۶۶۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه گفت: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با مجرمان و برهم زنندگان امنیت اقتصادی بیان کرد: شهروندان می‌توانند با ارائه گزارش‌ها و اطلاعات خود از طریق تلفن ۱۱۰ به مراکز پلیس، در افزایش امنیت اجتماعی و اقتصادی جامعه اثرگذار باشند.

کشف هزار و ۴۰۰ قطعه مرغ غیرمجاز در سربیشه

فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از یک کامیون، هزار و ۴۰۰ قطعه مرغ غیرمجاز و بدون مجوز بهداشتی را کشف کردند.

سرهنگ احمدرضا کارگر افزود: ماموران انتظامی شهرستان سربیشه هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک کامیون مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی اظهار داشت: در بازرسی از این کامیون هزار و ۴۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز حمل کشف شد که ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی سربیشه گفت: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق دام و طیور در دستور کار پلیس قرار دارد و با هرگونه قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد،  از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک،  مراتب را به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =