متولیان حوزه اقتصادی برای افزایش سرمایه گذاری همت بیشتری کنند

یاسوج- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: متولیان حوزه اقتصادی، مسؤولان دستگاه های اجرایی و مدیران بانک های عامل این استان برای افزایش سرمایه گذاری، کاهش مشکلات واحدهای تولیدی استان و حمایت لازم از آنها تلاش و همت بیشتری کنند. 

به گزارش ایرنا، سید حشمت الله صمیمی دوست روز چهارشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، اظهار داشت: هدف و رویکرد اصلی این کارگروه کمک به تحقق هر چه بهتر شعار سال و افزایش تولید از طریق حمایت های لازم است. 

وی افزود: تلاش همه جانبه فعالان و سرمایه گذاران بخش تولید، مسؤولان دستگاه های اجرایی و مدیران بانک های عامل کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه ضروری است. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان مصمم هستند که برای حمایت هر چه بیشتر از بخش تولید استان و کاهش موانع پیش روی آن بیش از پیش اقدام کنند. 

صمیمی دوست عنوان کرد: باید امسال با استفاده بهینه تر از توان و ظرفیت بانک های عامل کهگیلویه و بویراحمد چرخ های تولید در این استان با سرعت بیشتری به حرکت درآیند. 

وی ابراز داشت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد در ۲ حوزه حمایت و پشتیبانی از چرخه تولید و رفع موانع پیش روی آن در استان اقدام های مهمی را در دستور کار قرار داده است. 

صمیمی دوست گفت: اعضای این کارگروه خود را موظف می دانند که با استفاده از تمامی اختیارات و ظرفیت های قانونی عمل کنند و علاوه بر آن تمهیدات لازم نیز برای اجرای کامل مصوبات آن اندیشیده شده است. 

وی اظهار داشت: شناسایی و اولویت بندی واحدهای تولیدی مشکل دار کهگیلویه و بویراحمد و تلاش برای ورود مجدد آنها به چرخه تولید در اولویت کاری این کارگروه است. 

مسائل و مشکلات هفت طرح اقتصادی، تولیدی و سرمایه گذاری مشکل دار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با حضور صاحبان آنها، مسؤولان دستگاه های اجرایی مربوطه و مدیران بانک های عامل استان بررسی و تصمیم های لازم در مورد آنها گرفته شد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =