رئیس هیات بسکتبال استان تهران انتخاب شد

تهران- ایرنا- جعفر محمدپور با ۱۲ رای مجمع انتخاباتی به مدت ۴ سال رئیس هیات بسکتبال استان تهران شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در این انتخابات، رامین احمدی طباطبایی رئیس فدراسیون به عنوان ریاست مجمع و نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان نایب رئیس مجمع حضور داشتند.

مجمع انتخاباتی این هیات ورزشی با شرکت اعضا و با رعایت پروتکل های بهداشتی در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران انجام شد که در نهایت محمد پور توانست با کسب ۱۲ رای از  ۱۷ رای ماخوذه برای چهار سال آینده ریاست هیأت بسکتبال استان تهران را بر عهده گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه یکی از اهداف ما برگزاری مجامع انتخاباتی برای ریاست های هیات های ورزشی که هنوز با سرپرستی اداره می‌شوند گفت: در صدد هستیم در سال‌جاری ریاست برخی هیات ها را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کنیم.

پریچهره با اشاره به اینکه همدلی و بهره گیری از حضور پیشکسوتان می تواند به غنای ورزش استان بیافزاید خاطر نشان کرد: بنا داریم تا با رصد بیشتر برنامه های سالیانه هیات های ورزشی را مد نظر قرار دهیم چرا که زیبنده نیست تهران با پتانسیل و توان خود نتواند جایگاه ارزشمندی را در ارزیابی های سالیانه فدراسیون ها به خود اختصاص دهد.

وی تاکید کرد: یکی از برنامه های این نهاد توجه به بعد استعدادیابی و قهرمان پروری است چرا که مستعدان زیادی در سطح استان تهران فعالیت دارند.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha