رییس شورای شهر همدان بر آسفالت و لکه‌گیری معابر شهر تاکید کرد

همدان- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر همدان از شهرداری خواست نسبت به آسفالت و لکه گیری معابر شهر در راستای حفظ زیبایی و نظافت شهر و رفاه حال شهروندان، به صورت جدی اقدام کند.

به گزارش ایرنا، «سیدمسعود عسگریان» در جلسه علنی روز چهارشنبه شورای اسلامی شهر همدان اظهار داشت: شهروندان از وضعیت آسفالت برخی معابر شهر همدان ناراضی هستند و باید این مطالبه به صورت جدی پیگیری و برای رفع آن اقدام شود.

وی بیان کرد: هم اکنون فصل مناسبی به جهت شرایط جوی برای آسفالت به خصوص لکه گیری معابر است که باید مورد توجه مدیران شهری قرار بگیرد.

عسگریان با اشاره به اجرایی نشدن افزایش کرایه تاکسی‌های شهر همدان، گفت: شورا در مصوبه قبلی خود  افزایش ۱۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی‌ها را مصوب کرد که این مصوبه با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا و اجباری شدن جابه‌جایی سه مسافر برای ناوگان تاکسی درون شهری اعمال شده است.

وی  خواستار رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ناوگان حمل و نقل درون شهری شد و افزود: متاسفانه بخشی از شرایط بحرانی امروز کشور در وضعیت شیوع کرونا ناشی از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان است.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را برای همگان ضروری دانست و خاطرنشان کرد: مردم باید از انجام سفرهای درون‌شهری غیرضروری خودداری کنند تا بتوان زمینه برای بهبود شرایط و مهار همه گیری ویروس کرونا را فراهم کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =