۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۰
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84311964
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری سردسته باند خرید و فروش سلاح در البرز

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد که با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی این استان، سردسته یک باند کشوری خرید و فروش سلاح و مهمات در کرج دستگیر شد.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز ، سردار  عباسعلی محمدیان اظهار داشت: در پی اقدامات گسترده اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز بر روی سردسته یک باند قاچاق و فروش اسلحه و مهمات در سطح کشور، پس از تلاش چندین ماهه ماموران، مخفیگاه متهم با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی در شهر کرج شناسایی شد.

وی با بیان اینکه این متهم بسیار حرفه ای بوده و هیچ گونه ردی از خود به جای نمی گذاشت، افزود: در ادامه ماموران با تحت نظر قرار دادن نامبرده، محل نگهداری سلاح و مهمات او را در شهر کرج شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را در حین انتقال فشنگ جنگی دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۲ قبضه سلاح جنگی و ۲۱۸ عدد فشنگ جنگی غیرمجاز کشف شد.

سردار محمدیان با بیان این که این متهم از طریق فضای مجازی اقدام به فروش سلاح و مهمات در سطح کشور می کرد، اظهار داشت: تلاش برای شناسایی همدستان نامبرده در استان های مختلف کشور ادامه دارد.

کشف ۳۴۰ کیلوگرم تریاک درالبرز

فرمانده انتظامی البرز در بخش دیگری از سخنان خود از کشف ۳۴۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در شهرستان فردیس در این استان خبر داد.

وی اظهار داشت که در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت داشته و به تازگی مقدار قابل توجهی تریاک را از قاچاقچیان استان های شرقی کشور خریداری کرده و پس از انتقال به شهرستان فردیس قصد توزیع دارد.

وی افزود: پس از چندین ماه اقدامات اطلاعاتی و زیر نظر گرفتن متهم اصلی، پس از تکمیل تحقیقات، ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل دپو مواد مخدر اعزام و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در عملیاتی غافلگیرانه سه نفر از متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت که در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۳۴۰ کیلو و ۳۵۰ گرم تریاک کشف شد.

از ابتدای سال جاری تاکنون حدود سه تن مواد مخدر در استان البرز کشف شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =