۱.۵ میلیارد ریال به شاکیان صنفی خراسان رضوی مسترد شد

مشهد-ایرنا- کارشناس مسوول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: به منظور جلب شکایت شاکیان در حوزه خدمات صنفی در فروردین ماه امسال ۴۸ مورد شکایت، جلب رضایت و ۱.۵ میلیارد ریال هم به شاکیان مسترد شد.

بخشعلی بیاتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی فروردین ماه امسال سه هزار و ۵۵ مورد گزارش از ستاد خبری و شکایت مردمی و ناظران افتخاری به صورت حضوری و تلفنی دریافت شد.

وی اضافه کرد: مهمترین گزارشهای رسیده در بخشهای کالایی شامل مرغ، نان، روغن خوراکی، گوشت قرمز و در بخش خدمات رستوران و غذاخوری، حمل و نقل درون شهری، تعمیر خودرو و تعویض روغن بوده است.

کارشناس مسوول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در مجموع بررسی کل گزارشهای رسیده تعداد ۶۷۲ واحد متخلف شناسایی و در مجموع به ارزش ۶۲ میلیارد ریال پرونده تخلف تنظیم و برای رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی در استان ارسال شده است.

۲۱۸ هزار و ۶۷۸ واحد صنفی در خراسان رضوی فعالیت دارند که ۴۸ درصد این صنوف،توزیعی، حدود ۱۷ درصد تولیدی، ۱۶ درصد خدماتی و ۱۸ درصد خدمات فنی هستند همچنین ۵۱۳ اتحادیه صنفی در ۲۶ شهرستان خراسان رضوی دایر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =