۲۰۰ برنامه فرهنگی هفته عقیدتی سیاسی در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۲۰۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته عقیدتی سپاه و بسیج در این استان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام علی متین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هرساله از ششم تا ۱۲ اردیبهشت ماه به عنوان هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه نامگذاری شده است و امسال هم طبق برنامه، در این زمینه اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: برگزاری نشست‌های بصیرتی و عقیدتی در حوزه‌های مقاومت، برگزاری نشست روشنگری، تجلیل از خانواده‌ای شهدا و ایثارگران معلم، مسابقه کتاب خوانی از آثار شهید مطهری و برگزاری مسابقه نقاشی از برنامه‌هایی هستند که در این ایام بیشتر به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: فراخوان تهیه و تدوین مقاله و فضاسازی محیط با تولید و پوستر و تبلیغات از تلویزیون‌های شهری از دیگر برنامه‌هایی است که در این مدت برگزار می‌شود.

حجت الاسلام متین اضافه کرد: امسال هفته عقیدتی سیاسی با ماه مبارک رمضان مقارن شده است و باید از این فرصت، بهره بیشتری ببریم.

وی اضافه کرد: آنچنانکه در آثار شهید مطهری مشهود است او در زمینه های مختلف یک عالم جامع و کامل و با بصیرت و معنویت بود و مطالعه آثار و افکار او می تواند در مبارزه با انحرافات بسیار موثر باشد.

به گزارش ایرنا،روز دوشنبه به نام شهید مطهری، رابطه ولایت محوری، مردم سالاری دینی و انتخابات، روز سه شنبه به نام شهید مطهری، انقلاب و مسوولان در طراز انقلاب اسلام، روز چهارشنبه به نام شهید مطهری خودسازی و تاثیر اطلاعات در افزایش معنویت و اخلاق در جامعه، روز پنجشنبه به عنوان شهید مطهری و نقش جوانان با فساد ستیزی، روز شنبه به عنوان شهید مطهری استکبارستیزی و شناخت دشمنان و آخرین روز هفته عقیدتی سیاسی که ۱۲ اردیبهشت ماه است به عنوان شهید مطهری و جایگاه تعلیم و تربیت در سبک زندگی و مقابله با فرهنگ غربی نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =