خانه ورزش روستایی در "بولفتح" دیلم راه‌اندازی شد

گناوه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان دیلم استان بوشهر گفت: یازدهمین خانه ورزش روستایی این شهرستان در روستای "بولفتح" از توابع بخش امام حسن به بهره‌برداری رسید.

محمدامین لیراوی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: راه‌اندازی خانه‌های ورزش در روستاهای شهرستان باعث شادابی و نشاط اهالی این مناطق شده‌است.

وی گفت: روستاهای لیلتین، حصار، گزلوری، سیاه مکان، بنه خاطر، مظفری و کنارکوه، عامری، بیدو و چاه تلخ در چندسال اخیر افتتاح شدند و در ماه مبارک رمضان امسال روستای بولفتح صاحب این مکان ورزشی شد.

لیراوی اظهارکرد: با راه‌اندازی خانه های ورزشی، طیف وسیعی از افراد درگیر ورزش شدند که باعث تحرک و نشاط مردم آن روستاها شده‌است.

رئیس اداره ورزش و جوانان دیلم افزود: تجهیز و راه‌اندازی خانه‌های ورزش روستایی با همکاری شوراهای اسلامی و دهیاران، مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات روستایی و عشایری استان بوشهر و همیاری مردم روستا انجام گرفته است.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی دیلم گفت: تجهیز و راه‌اندازی خانه‌های ورزش روستایی بدون تردید یکی از اقدام‌های ماندگار دولت است که زمینه‌های لازم را برای رشد و پیشرفت نوجوانان و جوانان زیر سقف امید تا رسیدن به عرصه‌های قهرمانی مهیا ساخته است.

سیدغلامرضا موسوی افزود: امیدواریم در آینده نزدیک مابقی روستاهای شهرستان دیلم صاحب خانه ورزش روستایی شوند.

بیش از ۲۰ درصد از جمعیت ۳۵ هزارنفری شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر در روستاها سکونت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha