سه تیرانداز المپیکی راهی مجارستان شدند

تهران -ایرنا- ۳ ملی‌پوش تیراندازی در ادامه برنامه آماده‌سازی به منظور حضور در بازی‌های المپیک توکیو راهی مجارستان  شدند.

به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی، اردوی آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی ایران از فردا (پنجشنبه) آغاز خواهد شد و پس از پایان اردو تیم ملی راهی کرواسی خواهد شد.

مسابقات قهرمانی اروپا در کشور کرواسی از اول تا ۱۱ خرداد ماه برگزار می‌شود.

به همین منظور در گروه نخست «نجمه خدمتی»، «آرمینا صادقیان» و «مهیار صداقت» به همراه «الهام هاشمی» سرمربی تیم ملی تفنگ بامداد امروز (هشتم اردیبهشت)  راهی مجارستان شدند.

براساس این گزارش، همچنین تعدادی دیگری از ملی‌پوشان تفنگ و تپانچه کشورمان در گروه دوم اواسط اردیبهشت ماه عازم مجارستان خواهند شد.

به گفته «ناصر رسولی» مدیر تیم‌های ملی تیراندازی، روادید نفرات اعزامی برای سفر آماده بود اما فدراسیون برای گرفتن روادید سایر ملی‌پوشان تفنگ و تپانچه بویژه سه ملی‌پوش دارای سهمیه متشکل از «فاطمه کرم‌زاده»، «هانیه رستمیان» و «جواد فروغی» اقدام کرده تا این نفرات نیز راهی مجارستان و سپس کرواسی شوند.

تیراندازان کشورمان تا کنون موفق به کسب ۶ سهمیه المپیک شامل چهار سهمیه تفنگ و دو سهمیه تپانچه شده‌اند.

«نجمه خدمتی» و «آرمینا صادقیان» در تفنگ بادی، «هانیه رستمیان» در تپانچه بادی، «فاطمه کرم‌زاده» و «مهیار صداقت» در تفنگ سه وضعیت زنان و مردان  و «جواد فروغی» در تپانچه بادی موفق به کسب سهمیه المپیک توکیو شده‌اند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha