۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۵۸
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84311583
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نماینده مجلس: فضای انتخاباتی در جامعه تقویت شود

کرج- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد ، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه دشمنان تبلیغات گسترده ای برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ماه را شروع کرده اند لازم است فضای انتخاباتی در کشور تقویت شود.

علی حدادی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: انتخابات ۲۸ خرداد برای کشور سرنوشت‌سازتر از هر زمانی است.

وی بیان داشت: یکی از نگرانی ها درباره انتخابات پیش رو  تلاش دشمنان برای کاهش مشارکت مردم در پای صندوق های رای است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: در این انتخابات دشمنان به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و نظام هستند لذا این توطئه را با ایجاد شور انتخاباتی و امید افزایی در بین مردم می توان خنثی کرد.

وی با بیان اینکه باید فضا و شرایط را به سمت شور و نشاط انتخاباتی در جامعه سوق داد، اضافه کرد: مجریان و برگزارکنندگان انتخابات، داوطلبان ، رای دهندگان و حتی رسانه ها در برگزاری انتخابات پرشور۲۸ خرداد ماه نقش موثر و تاثیرگذار دارند.

حدادی به وضعیت کرونایی در کشور پرداخت و افزود: رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شعبه های اخذ رای نیز از مسائل مهمی است که برای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا باید به آن توجه کرد.

وی اضافه کرد: در انتخابات باید از تخریب ، بداخلاقی و بی اخلاقی پرهیز کرد تا روند وحدت آفرینی در جامعه تقویت شود.

نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همه نامزدها باید از بداخلاقی در رقابت انتخاباتی و تخریب خودداری کنند و به جای این رفتار آسیب زا،  به معرفی خود و توانمندی های مدیریتی و تفکرات و برنامه های خود بپردازند.

وی عملگرایی به جای شعارگرایی را یکی از محورهای مهم انتخابات برشمرد که نیاز به توجه دارد.

حدادی تاکید کرد: انتخابات از شاخصه های مهم برای نظام و حکومت و نشان دهنده مقبولیت و مشروعیت هر نظام سیاسی می باشد.

 انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خرداد امسال برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha