میوه تنظیم بازار در استان قزوین بدون هیچ مشکلی توزیع شد

قزوین – ایرنا – مباشر توزیع میوه تنظیم بازار در استان قزوین گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، هزار و ۲۰۰ تن پرتقال و سیب بدون فاسد شدن و خرابی در بازار توزیع شد.

هادی طاهرخانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال با تلاش های صورت گرفته در خرید میوه با کیفیت، مردم استان حدود ۸۰ تا ۸۲ درصد از کیفیت سیب و پرتقال عرضه شده، راضی بودند.

وی اضافه کرد: نحوه عرضه میوه تنظیم بازار نیز در سال جاری بهتر از گذشته بود و برای اولین بار شرکت نمایشگاه های استان را در این زمینه وارد کار کردیم تا نحوه دسترسی مردم به میوه آسانتر شود.

این مسوول گفت: با توجه به شیوع کرونا در سطح استان، غرفه های متعددی برای عرضه میوه برپا شد و توزیع میوه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا صورت گرفت.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر فاسد شدن چندین تن سیب و مرکبات شب عید، گفت: چنین موضوعی را در استان شاهد نبوده ایم البته خراب و فاسد شدن این مرکبات هم به طمع دلالان و محتکران برای فروش نجومی میوه بر می گردد.

وی افزود:  متاسفانه این افراد، اسفندماه سال گذشته به فروش نقدی میوه حتی به دولت هم راضی نبودند و آنها را به امید گرانفروشی و تحصیل پول فراوان نگه داشتند که به خرابی و فساد آنها منجر شد.

در تعطیلات نوروز امسال ۴۰۰ تن سیب و ۸۰۰ تن پرتقال توزیع شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha