سرمربی الاهلی: مقابل استقلال مستحق برد  بودیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان گفت: بازی بسیار خوبی مقابل استقلال انجام دادیم و در بیشتر زمان بازی، بهتر از آنها بازی کردیم و مستحق برد در این دیدار بودیم. 

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال در پنجمین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۰۰:۴۵ بامداد روز چهارشنبه در ورزشگاه ملک عبدالله جده به مصاف الاهلی عربستان رفت و در پایان هر دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند

«رگکمپ» سرمربی الاهلی عربستان در نشست خبری پس از بازی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی مقابل استقلال انجام دادیم و در بیشتر زمان بازی، بهتر از آنها بودیم. ما مستحق برد در این دیدار بودیم. 

وی در خصوص دیدار تیمش مقابل الدحیل گفت: این بازی برای ما حکم فینال را دارد. البته استقلال هم در بازی آخر با الشرطه کار آسانی ندارد. هیچ کسی نمی داند در آینده چه اتفاقی رخ می دهد. بعد از شکست اول ما مقابل استقلال به همه گفتم که الاهلی بهتر می شود و این اتفاق افتاد. 

سرمربی الاهلی در پایان بیان کرد: داور در دیدار رفت ما مقابل استقلال روی بازی تاثیر گذاشت. ما همیشه به دنبال اصلاح تیم هستیم. من به همه بازیکنانم افتخار می کنم و از آنها راضی هستم. 

در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا منطقه غرب، تیم استقلال با ۸ امتیاز و به لطف تفاضل گل بهتر در صدر قرار دارد و دو تیم الدحیل و الاهلی نیز ۸ امتیازی هستند و در رده های دوم و سوم قرار دارند. الشرطه عراق نیز که در دیدارهای قبلی خود هیچ امتیازی کسب نکرده بود، با پیروزی برابر الدحیل قطر ۳ امتیازی شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha