۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۵۳
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84311177
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش ۲۴ درصدی سرقت با دستگیری ۲۵۰ سارق در ورامین

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان ورامین گفت: با دستگیری ۲۵۰ سارق و کشف ۲۳۳ فقره انواع سرقت، ۲۴ درصد از سرقت رخ داده در ورامین در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاسته شد.

سرهنگ جعفر شمس بیرانوند شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی نیروی انتظامی با هدف افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان و مبارزه با سارقان، فروشندگان مواد مخدر و مخلان نظم و امنیت عمومی در فروردین امسال اجرا و نتایج قابل قبولی در این حوزه به دست آمد.
وی افزود: یکی از اولویت‌های پلیس در مقابله با جرم، مبارزه با سرقت و پیشگیری از آن است که تحقق این مهم، به مشارکت اقشار مردم و مسوولان و همکاری آنها با پلیس نیاز دارد.
وی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، در فروردین‌ماه امسال تعداد ۲۳۳ فقره انواع سرقت کشف و ۲۵۰ سارق نیز شناسایی و دستگیر شدند.  
بیرانوند تصریح کرد: با دستگیری این تعداد سارق، نرخ رشد سرقت در ورامین نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۴ درصد کاهش یافت.
وی همچنین از کاهش ۶۵ درصدی سرقت به عنف در شهرستان ورامین خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان ورامین از توقیف ۵۴ دستگاه خودرو و ۲۹ دستگاه موتور سیکلت متخلف و دستگیری ۹ نفر اراذل و اوباش در زمان اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در ورامین خبر داد.
وی گفت: در راستای مقابله با سوداگران مرگ و در زمان اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، بیش از هفت کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ۵۱ معتاد متجاهر و ۵۸ خرده فروش مواد مخدر و سوداگر مرگ در سطح شهرستان دستگیر شدند.
ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =