رفتن هازارد به رئال بعد از رونالدو مثل صعود هیمالیا با دست خالی بود

تهران- ایرنا- مدیربرنامه پیشین «ادن هازارد» معتقد است که پیوستن وی به رئال مادرید بعد از جدایی «کریستیانو رونالدو» اشتباه بوده و اگر مرد بلژیکی به جای رئال به بارسلونا رفته بود، حالا بهترین بازیکن جهان لقب داشت.

به گزارش ایرنا، «جان بیکو» که تا سال ۲۰۱۳ مدیربرنامه ستاره تیم ملی بلژیک بود، بر این باور است که پیوستن هازارد به رئال یک سال دیر اتفاق افتاده و دلیل آن هم انتظاراتی است که از وی بابت پر کردن جای خالی «کریستیانو رونالدو» وجود داشت.

بیکو در این باره می‌گوید: پیوستن به رئال در آن برهه اشتباه بود؛ مشخصا این انتخابی از روی عشق و علاقه قلبی بود اما هیچ دلیل روشنی نداشت. او باید یک سال زودتر می رفت. رفتن به رئال مادرید بعد از جدایی رونالدو مثل صعود به هیمالیا بود آن هم با دستان خالی.

وی افزود: اگر یک سال زودتر به او می‌گفتم که به رئال برود، اشتیاقش را از دست می‌داد.

بیکو معتقد است که در رئال از شما توقع دارند که از لحاظ بدنی و فیزیکی، بسیار آماده باشید و از این رو باید به هازارد پیشنهاد می‌داده که با این تیم قرارداد امضا نکند و در عوض بارسلونا را به عنوان گزینه‌ای متناسب، به او پیشنهاد می‌داده است.

مدیربرنامه سابق مرد بلژیکی تاکید کرد: مردم وسعت و بزرگی این باشگاه را درک نکرده و فراموش می‌کنند؛ باشگاهی که از حیث فشار بدنی و سرعت انرژی زیادی از شما می‌طلبد. استعدادهایی همچون «خامس رودریگز» نمی‌توانند با این سبک بازی وفق پیدا کنند. در حال حاضر، ادن بازیکنی مناسب رئال نیست اما با بارسلونا جور در می‌آید.

وی افزود: بارسلونا جایی است که هازارد باید در آنجا بازی می‌کرد؛ جایی که توپ سریعتر از بازیکنان به گردش در می‌آید. هازارد در بارسلونا آزادی بیشتری داشت و توپ همواره در اختیارش بود؛ او آنجا می‌توانست به بهترین بازیکن جهان تبدیل شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =