ناحیه صنعتی ده‌فاضل نی‌ریز برای مانع‌زدایی از تولید، توسعه می‌یابد

شیراز- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس گفت:‌ با دستور استاندار فارس در پاسخ به درخواست سرمایه‌گذاران برای توسعه ناحیه صنعتی ده فاضل نی‌ریز، این ناحیه با هدف تحقق شعار سال و حمایت از تولید و مانع‌زدایی از توسعه خطوط تولید، به میزان ۱۰ هکتار گسترش می‌یابد.

روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس پنجشنبه در گزارش ارسالی خود از قول احد فتوحی افزود: با توجه به بهره‌مندی واحدهای مستقر در ناحیه صنعتی از معافیت مالیاتی ۱۳ ساله، زیرساخت‌های خوبی در این ناحیه صنعتی ایجاد شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به فعالیت کارخانه تولید رینگ خودرو در فضایی به وسعت چهار و نیم هکتار در ناحیه صنعتی ده فاضل، افزایش ۱۰ هکتاری این ناحیه صنعتی را بر اساس درخواست این کارخانه دانست و ابراز امیدواری کرد که با توسعه این واحد تولیدی،  شاهد افزایش اشتغال در منطقه باشیم.
بنا بر این گزارش، در بازدید استاندار فارس از کارخانجات تولید رینگ خودرو در ناحیه صنعتی ده فاضل نی ریز، ضمن بررسی ظرفیت ها و توانمندی‌های این واحد بزرگ صنعتی، بر مانع‌زدایی و حمایت از این مجموعه برای ارتقای ظرفیت تولید تاکید شد.
محمد حسین‌ مربی، مدیرعامل این شرکت در این بازدید، از افزایش دو و نیم برابری ظرفیت تولید در این کارخانه در یک سال گذشته خبر داد و گفت: در این کارخانه، ظرفیت تولید یک میلیون و ۲۰۰هزار قطعه انواع رینگ خودرو و قطعات آلومینیومی نظیر دسته موتور ایجاد شده است.
بر اساس این گزارش، استاندار فارس در این بازدید از خط تولید سرسیلندر که با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون یورویی در مرحله نصب ماشین آلات و خط تولید است بازدید کرد.
شهرستان نی‌ریز در ۱۹۲ کیلومتری شرق شیراز واقع است.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =