استفاده از نیروهای جوان برای مدیریت تبلیغات اسلامی خوزستان

اهواز - ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت:پست‌های مدیریتی تبلیغات اسلامی در خوزستان در اختیار نیروهای جوان قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مهدی نبی‌زاده روز سه‌شنبه در آیین تکریم و معارفه رییس تبلیغات اسلامی اندیمشک در سرسرای جلسات فرمانداری افزود:در هیچ استانی در کشور اداره تبلیغات اسلامی‌اش از نیروهای جوان در سطح ادارات استفاده نکرده است.

وی گفت: ۳۳ اداره و دفتر نمایندگی در خوزستان داریم که از نیروهای جوان ، پرتلاش و متعهد برای این ادارات استفاده شده است.

وی بیان کرد:سازمان تبلیغات اسلامی ، سازمانی با نیروهایی فعال ، باانگیزه و با روحیه جهادی در خدمت به مردم است و همه تلاشگران این مجموعه با دلسوزی برای تعالی جامعه اسلامی گام بر می‌دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تیم اجرایی هماهنگ در اندیمشک فرصتی برای رشد و توسعه است و این نکته بسیار مهمی در سرعت دادن به آبادانی این خطه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان ادامه داد: فرزندان اندیمشک در زمینه کارهای فرهنگی و مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی بسیار پویا و فعال هستند و در سطح استان نقش آفرینی می‌کنند.

حجت الاسلام سید کمال موسوی امام جمعه اندیمشک هم گفت: سازمان تبلیغات اسلامی یک رکن محوری در ترویج ارزش‌ها است که باید به نحو مطلوبی مورد حمایت قرار گیرد.

فرماندار اندیمشک هم گفت:مناسبت های فرهنگی در شهرستان اندیمشک در سال های اخیر با جلوه ای خاص و پررنگ برگزار شدند و تبلیغات اسلامی شهرستان هم پویا عمل کرد.

پیمان جهانگیری افزود:همه مسوولان اندیمشک خود را خادم اهل بیت (ع) می دانند و با وحدت و همدلی برای برنامه‌های مذهبی و فرهنگی خودجوش وارد عمل می شوند.

وی افزود: ایام اربعین در سال های اخیر نمونه واقعی در اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی بوده که این شهرستان میزبان جمعیت زیادی از زائران کربلای معلی بوده است.

وی ادامه داد: سازمان تبلیغات نقش بسیار مهمی در امور فرهنگی و مذهبی دارد و باید با تقویت و حمایت از این مجموعه ، به تقویت برنامه‌های مرتبط و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی کمک کرد.

رییس سابق تبلیغات اسلامی اندیمشک هم گفت:در ۲ دوره هشت ساله و سه سال و نیم مدیریت تبلیغات اسلامی خدمت به حوزه دین و فرهنگ ، مساجد ، کانون‌ها و موسسات قرآنی و فرهنگی را مهمترین اولویت خود قرار دادم.

حجت الاسلام سعید علیپور افزود:با توجه به شرایط شهرستان اندیمشک از مدیرکل تبلیغات اسلامی تقاضا دارم این شهرستان را با توجه به رشادت و مقاومت ستودنی دوران دفاع مقدس ، ویژه ببینند.

در این آیین از حجت الاسلام سعید علیپور رییس پیشین تبلیغات اسلامی اندیمشک تقدیر و حجت الاسلام حیدر شهریاری به عنوان رییس جدید این اداره معرفی شد.

 حجت الاسلام علیپور به عنوان راهیار تحول اجتماعی مساجد خوزستان منصوب شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =