۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۳۲
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84310995
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیرکل ورزش استان همدان بر کیفی‌ سازی سمن‌های ورزشی تاکید کرد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: کیفی‌سازی سازمان های مردم نهاد حوزه ورزش در سطح استان به عنوان یک اولویت اصلی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ایرنا، "حمید سیفی" روز سه شنبه در نشست با اعضای مؤسسه مردم‌نهاد گام نوی جوانان الوند اظهار داشت: ۱۵۲ سمن جوان زیر نظر دستگاه ورزش استان همدان فعالیت دارند که انتظار ما ارایه و اجرای برنامه‌های کیفی و موثر است.

وی بیان کرد: ماهیت تشکیل سازمان‌های مردم نهاد علاوه بر برون سپاری برخی امور، تاثیر مثبت و موثر بر جوانان با ارایه برنامه‌های متنوع و مفید است.

سیفی با اشاره به اینکه همدان به لحاظ آمار کمی ایجاد سمن‌های جوان جایگاه خوبی در کشور دارد، افزود: بر اساس آمار اعلام شده از سوی معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان، همدان طی سال گذشته با ثبت ۳۹ سازمان مردم‌نهاد بر اساس چشم‌انداز موجود مقام چهارم کشور را کسب کرده که جای تقدیر از زحمات همه همکاران فعال در این حوزه دارد.

وی اضافه کرد: حالا باید اهداف کلان در حوزه سمن‌ها براساس ساختار کیفی و تدوین برنامه‌های پرمحتوا باشد و به این مهم توجه جدی داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به آغاز فعالیت ۲ مرکز مشاوره در استان همدان از ابتدای امسال گفت: خوشبختانه استان همدان با برگزاری۱۳۲ کارگاه ازدواج طی سال گذشته، رشد ۱۱۴ درصدی را به ثبت رساند.

وی با تاکید براینکه جوانان نیازهای مختلفی در جامعه دارند که باید با برنامه‌ریزی دقیق نسبت به رفع این نیازها اقدام شود، گفت: ارتباط، تعامل و همکاری در راستای استفاده همه‌جانبه از ظرفیت‌های موجود  ضروری است.

سیفی با بیان اینکه ۷۰ درصد مشکلات موجود در گروه‌های مختلف با فکرکردن در درون همان مجموعه قابل‌ حل و فصل است، گفت: خوشبختانه امروز توانایی جوانان ما در حوزه‌های مختلف بسیار زیاد و قابل توجه است.

حدود ۶۰۰ هزار نفر از جمعیت استان همدان را جوانان تشکیل می دهند.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =