میزگرد راهکارهای افزایش مشارکت در انتخابات در ایرنا خرم‌آباد برگزار شد

خرم‌آباد - ایرنا - میزگرد بررسی راهکارهای افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با حضور جمعی از دانشگاهیان لرستان در ایرنا خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش ایرنا انتخابات در راستای همدلی و انتخاب شخص اصلح در نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار می شود که مردم با مشارکت در انتخابات در میان خوب و خوب تر دست به انتخاب می زنند.

معاون فرهنگی دانشگاه لرستان گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی انتخابات بین اصلح و اصلح تر برگزار می شود و در حقیقت احزاب و اشخاص مورد تایید نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط مردم مورد انتخاب قرار می گیرند تا در چارچوب قوانین و در نظام جمهوری اسلامی امور اجرایی کشوررا در دست بگیرند.

حجت الاسلام حسین فلاحی اصل اظهار داشت: در سالیان گذشته برخی عملکردها و در مواقعی شایعات باعث دلسردی مردم از حضور در انتخابات شده است که انتظار می رود با حضور احزاب و گروه های مختلف و سلایق گوناگون جمهوری اسلامی در انتخابات معرفی شوند تا حضور گسترده تری از مشارکت مردم در انتخابات دیده شود.

رییس دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه لرستان نیز در این میزگرد بیان کرد: مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ تحت شعاع عوام مختلف اجتماعی از جمله شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است که در این راستا باید تمهدیدات مطلوبی در نظر گرفته شود.

مسعود طاهری نیا اظهار داشت: دانشگاه و دانشجویان در طول تاریخ همواره در راستای گرم شدن تنور انتخابات گام برداشته اند و قشر تاثیر گذار بر شور انتخابات هستند که امسال نیز باید در این راستا مسولان شرایط را به گونه ای فراهم کنند تا با برگزاری مباحث و وبینارهای دانشجویی انتخاباتی دانشگاه ها بتوانند تاثیر لازم را بر روند انتخابات داشته باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha