۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۳۰
کد خبرنگار: 3134
کد خبر: 84310933
۰ نفر

برچسب‌ها

استان سمنان تا پایان هفته ابرناک و بارانی است

سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: فعالیت امواج ناپایدار تا پایان هفته ادامه دارد و ابرناکی، وزش باد شدید، و بارش‌های رگباری با احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

ایرج مصطفوی روز سه‌شنبه به ایرنا خبر داد: تا پایان هفته در ساعات بعد از ظهر و شب رشد ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید و گرد و خاک و در برخی نقاط به ویژه در نواحی شمالی بارش‌های رگباری گاهی با رعد و برق و احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد:طی روزهای چهارشنبه  تا جمعه ناپایداری‌های جوی بیشتر و احتمال تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان انتظار می‌رود.

وی افزود: با توجه به شرایط فصلی و رگباری بودن بارندگی‌ها، احتمال آبگرفتگی و جاری شدن رواناب و سیلابی شدن مسیل‌ها به ویژه در نواحی شمالی استان وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: دمای هوا در روزهای پنجشنبه و جمعه به طور نسبی بین سه تا ۶  درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.

مصطفوی گفت: بیشینه و کمیته دمای هوای شهر سمنان  تا پایان هفته، ۳۴ درجه سانتیگراد در روز سه‌شنبه و ۱۸ درجه ساننتیگراد در روز جمعه است.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: خنک‌ترین نقطه استان در این مدت رضوان در روز جمعه با دمای هوای  ۶ درجه سانتگیراد و گرمترین نقطه، آرادان و گرمسار با دمای ۳۶ درجه سانتیگراد در روز سه‌شنبه پیش‌بینی می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =