۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۸
کد خبرنگار: 2186
کد خبر: 84310915
۰ نفر

برچسب‌ها

٥٥٠ تن نهاده دامی قاچاق در آمل کشف شد

ساری- ایرنا-فرمانده انتظامی استان از کشف ۵۵۰ تن انواع نهاده های دامی قاچاق به ارزشی بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی پلیس مازندران،سردار مرتضی میرزایی گفت: در اجرای طرح تشدید و مقابله با احتکار و عرضه انواع کالای قاچاق، ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان آمل از عرضه انواع نهاده های دامی قاچاق در آن شهرستان با خبر شدند.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، ماموران موفق شدند متهم را که اقدام به عرضه انواع نهاده‌های دامی قاچاق و تقلبی در آن شهرستان می کرد، شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در ادامه اجرای این ماموریت، پس از هماهنگی های قضائی، ماموران پلیس امنیت عمومی و امنیت اقتصادی آمل متهم را دستگیر کردند.

وی افزود: ماموران با همکاری کارشناسان اداره صنعت ، معدن و تجارت و جهادکشاورزی شهرستان آمل، در بازرسی از محل نگهداری و دپوی کالا توسط متهم در مجموع ۵۵۰ تن کالا شامل انواع خوراک دام و طیور وارداتی قاچاق، انواع کود شیمیایی کشاورزی و پودر سنگ کشف کردند.

این مقام انتظامی استان همچنین از کشف ۱۰۰ هزار عدد کیسه خالی با مارک یکی از شرکت های معتبر داخلی که متهم اقدام به جعل عنوان آن کرده بود در بازرسی از محل خبر داد و اظهار داشت: کارشناسان مربوطه ارزش مجموع کالای قاچاق کشف شده در این عملیات را بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

میرزایی با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از عزم جدی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا خبر داد و خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز مستلزم همکاری همه دستگاه های اجرایی و مردم با نیروی انتظامی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha