فروردین ماه ۲۸ نفر در الیگودرز بر اثر ابتلای به کرونا فوت کردند

خرم آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: فروردین ماه سال جاری ۲۸ نفر در این شهرستان بر اثر ابتلای به کرونا فوت کردند و هم اکنون نیز ۱۲۲ مبتلای به این ویروس در بیمارستان بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماشااله نعمتی روز سه شنبه در ستاد مدیریت کرونا شهرستان با اشاره به وضعیت بحرانی الیگودرز اظهار داشت: بازار تا اطلاع ثانوی تعطیل است و ادارات نیز با همان ظرفیت قبلی به ارایه خدمات ادامه می دهد.
وی با اشاره به فعالیت فروشگاه‌های زنجیره ای در این شرایط گفت: ما اختیار تعطیلی این فروشگاهها را داریم و پس از بررسی ها بمدت یک هفته تعطیل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دفاتر رسمی ازدواج بمدت یک هفته تعطیل می‌شود، افزود: شبکه بهداشت و درمان مکان غربالگری درمانگاه ۱۷ شهریور را ساماندهی نماید.
عبداله ملاطاهری سرپرست شبکه بهداشت و درمان الیگودرز در این جلسه گفت: در حال حاضر ۱۲۲ نفر در بیمارستان و ۱۲ نفر در آی سی یو بستری هستند که حال ۷ نفر از آنها وخیم است.

وی افزود: با توجه به شیوع بالای کرونا در پیک چهارم ما نگران برگزاری مراسم عید فطر هستیم.

حجت الاسلام مهدی سرلک امام جمعه با اشاره به اولویت قرار دادن تزریق واکسن برای اقشار جامعه افزود: من امام جمعه بعنوان آخرین الیگودرزی واکسن ایرانی تزریق خواهم کرد.

امام جمعه الیگودرز در جلسه ستاد مدیریت کرونا با اشاره به مشکلات معیشتی کسبه گفت: دولت بسته های کمک معیشتی هرچه زودتر در اختیار کسبه قرار دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha