دستور فرماندار مراغه برای حل مشکلات منطقه صنعتی علمدار

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه دستور حل مشکلات منطقه صنعتی علمدار را داد و گفت: دستگاه‌های متولی با تمام توان برای حل مشکلات این منطقه اهتمام داشته باشند.

به گزارش ایرنا سیدعلی موسوی روز سه‌شنبه در بازدید از واحدهای صنعتی منطقه علمدار مراغه اظهار داشت: حضور مسوولان دستگاه‌های متولی در صحنه برای تحقق شعار اعلامی امسال از سوی مقام معظم رهبری بسیار مهم و مورد تاکید است.

وی بیان کرد: در شرایط کنونی و با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به عنوان «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» کمک به حل مشکلات واحدهای فعال و نیمه‌فعال در مقایسه با راه‌اندازی واحدهای جدید ار اولویت برخوردار است.

وی به وضعیت منطقه صنعتی علمدار اشاره کرد و افزود: در نخستین اقدام باید هیات امنایی برای ساماندهی وضعیت منطقه صنعتی علمدار انتخابات و معرفی شود.

وی ادامه داد: سپس باید تلاش که از طریق پیگیری‌های لازم، این منطقه به عنوان ناحیه یا شهرک صنعتی دولتی یا خصوصی معرفی شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه در حال حاضر این منطقه به عنوان شهرک صنعتی شناخته نمی‌شود این در حالی است که ۲۵ واحد فعال در این منطقه با اشتغالزایی برای ۳۰۰ نفر وجود دارد.

وی همچنین به مسئولان شهرستانی دستور داد تا با هم‌افزایی لازم مشکلات آب، برق، پساب و پسماند مجموعه را حل کنند.

به گزارش ایرنا، واحدهای منطقه صنعتی علمدار بیش از ۳۵ سال قدمت دارد و قبل از احداث شهرک صنعتی این شهرستان فعالیت بوده است.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =