جشنواره هنری "نیایش با خدا به هر زبان و گویش" برگزار می‌شود

شیراز- ایرنا- رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اعلام کرد: جشنواره نیایش با خدا به هر زبان و گویش را به صورت مجازی و درقالب‌های مختلف برگزار می‌کنیم.

احمدرضا نداف بیان کرد:قالب آثار ارسالی در آیتم هایی چون پادکست، نماهنگ تعیین شده و موضوع جشنواره نیز نیایش با خداست که باید ویدئو نماهنگ و پادکست به مدت سه دقیقه و باکیفیت و در قالب mp۴ و mp۳ ارائه شود و هر شرکت کننده می تواند تا سه اثر ارسال کند و حضور در جشنواره برای هنرمندان آماتور، حرفه ای و علاقه مندان آزاد است.

 پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از قول وی افزود: این جشنواره با موضوع نیایش با خدا در دو بخش هنری پادکست و نماهنگ برای تقویت و گسترش هنر دوبله و صداگذاری،شناخت و تشویق هنرمندان این عرصه و ایجاد نشاط عمومی بین مردم، تقویت فعالیت هنرمندان برگزار می شود.

وی بیان داشت: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و شیوع ویروس کرونا، با همکاری موسسه فرهنگی و هنری پادرا امیر پارس، مجری تخصصی برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری در نظر داریم برای ایجاد انگیزه در ایام مهمانی و ضیافت خدا، بین هنرمندان و عموم مردم، این جشنواره را برگزار کنیم.
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: آثار ارسالی می تواند به هر زبان و گویش محلی باشد و در این صورت در بخش نماهنگ می بایست با زیرنویس فارسی و در بخش پادکست فایل متنی word به زبان فارسی ترجمه و ارسال شود و به شرکت کنندگان در جشنواره گواهی حضور داده می شود.
نداف با تاکید بر اینکه تمام آثار می بایست در چارچوب موازین شرعی جمهوری اسلامی ایران و عرف عمومی جامعه باشد، بیان کرد: پذیرش آثار با نظر کارشناسان خواهد بود و بارگذاری آثار پس از ثبت نام در سایت مربوطه امکان پذیر است که علاقه مندان برای شرکت در جشنواره نیایش از تمام نقاط  جهان می توانند آثار خود را ارسال کنند.

او گفت:مهلت ارسال آثار تا بیست و ششم اردیبهشت ۱۴۰۰ است و نحوه ارسال آثار با این روش ها امکان پذیر است:

Whatsapp                      ۰۹۳۹۰۵۴۸۹۷۶
Website              https://padraamir.ir
Instagram                   niyayesh.prayer
Instagram                      padraamirpars

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =