۱۰۴ کیلوگرم تریاک در پوشش بار هندوانه در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد که قصد داشتند در پوشش بار هنداونه ۱۰۴ کیلوگرم تریاک را به کرمانشاه منتقل کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «علی‌اکبر جاویدان» عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در خصوص فعالیت یک باند و اینکه قصد انتقال محموله ای از استان های جنوبی به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی کامیون قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی در محل مناسب مستقر شدند.

سردار جاویدان افزود: تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به محض مشاهده کامیون مورد نظر اقدام به توقیف آن کرده و ۱۰۴ کیلوگرم تریاک که به شکل ماهرانه ای در بار هنداونه مخفی شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از دستگیری چهار نفر در این خصوص و معرفی آنها به دستگاه قضایی خبر داد و گفت: کامیون متعلق به قاچاقچیان هم روانه پارکینگ شد.

وی با اشاره به کشف بیش از ۴۹۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال جاری، گفت: این مقدار کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۱۳۹ کیلوگرم بوده است بیش از ۳۳۰ درصد رشد نشان می دهد.

سردار جاویدان در پایان از دستگیری ۸۲۰ نفر در رابطه با مواد مخدر خبر داد و گفت: این افراد شامل قاچاقچی، حمل کننده، نگهدارنده، خرده فروش، توزیع کننده و معتاد می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha