مانور مدیریت بار ساختمانهای اداری صنعت آب و برق مشهد برگزار شد

مشهد-ایرنا- مانور سراسری مدیریت بار ساختمانهای اداری صنعت برق و آب شرکتهای تابعه توانیر روز سه شنبه با حضور مدیران حوزه برق و آب خراسان رضوی در محل شرکت توزیع نیروی برق این کلانشهر همراه با ارتباط ویدیو کنفرانسی با معاونان وزیر نیرو برگزار شد.

به گزارش شرکت توزیع نیروی برق در این نشست مدیر عامل برق منطقه ای خراسان ضمن آرزوی موفقیت در عبور از اوج  بار سال  ۱۴۰۰، از تشکیل ستاد مدیریت بار منطقه خراسان خبر داد و گفت: در این ستاد و با هدف عبور موفق از اوج بار سال ۱۴۰۰ چند کمیته شامل کمیته های فرهنگی - تبلیغی، مدیریت بار آفلاین، مدیریت بار آنلاین، مدیریت رمز ارزها و مدیریت تولید تشکیل شده است.

رضا ریاحی افزود: رئوس و سرفصل های کار هر کمیته تهیه و نظام نامه ای برای هماهنگی هر چه بیشتر اقدامات در این خصوص تدوین شده است تا بتوان با موفقیت پیک سال ۱۴۰۰ را پشت سر گذاشت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد نیز در این نشست گفت: با هدف عبور از پیک بار  سال ۱۴۰۰ کمیته ای محلی در برق خراسان تشکیل شده است که با جدیت و تلاش زیاد مشغول کار بوده و پیگیر موضوع است.

محمدرضا رمضانی افزود: در مانور مدیریت بار ساختمان های اداری صنعت آب و  برق در مشهد نیز تعداد ۵۰ ساختمان اداری صنعت آب و برق در سطح شهر مشهد از ساعت ۱۱ تا پایان وقت اداری بار مصرفی خود را نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد کاهش دادند و البته با توجه به کنترل و در مدار آمدن دیزل ژنراتورها طی هماهنگی انجام شده تمامی دیزل های مستقر در ساختمان های اداری روشن و در مدار قرار گرفت و نمودار مصرف انرژی به صورت آنلاین به نمایش گذاشته شد.

وی از شکل گیری گروهی ویژه پایش ادارات خبر داد و گفت: مصرف انرژی تمام ادارات در این مانور قابل رویت و کنترل خواهد بود و تمامی جزئیات بار ادارات رصد می شود.

مدیر عامل شرکت توانیر و نیز معاون امور برق و انرژی وزیر نیرو در سطح شرکت های تابعه توانیر نیز به صورت ویدئو کنفرانسی دراین نشست حضور داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha