فعالیت طلاب و روحانیون در بدنه آموزش و پرورش برکات زیادی به همراه دارد

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: فعالیت طلاب و روحانیون در بدنه آموزش و پرورش آثار مثبت بسیار زیادی در تربیت دینی و معنوی دانش آموزان دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز سه شنبه در دیدار مدیر دبستان غیرانتفاعی مأوای شهرستان خوی افزود: اهتمام در راستای تربیت دینی دانش آموزان از اساسی ترین کارهایی است که مقام معظم رهبری نیز به آن تأکید زیادی دارند.

وی اضافه کرد: تربیت دینی اگر از سنین کودکی آغاز شود، به مراتب اثرگذاری بیشتری نسبت به سنین نوجوانی و جوانی خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: مسیر تربیت دانش آموزان مسیر صحیحی بوده و طلابی که در این زمینه علاقه و استعداد دارند، باید به امر تربیت دانش آموزان ورود داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی تاکید کرد: باید در این کار نیت خدایی سرلوحه امور بوده و روز بروز این نیت عمیق تر شود تا خداوند انسان را از آفات پیش رو در این مسیر حفظ کند.

وی با ابراز خرسندی از فعالیت مدرسه "ماوا" در خوی اظهار کرد: در این راستا باید با موانع موجود با سعه صدر برخورد شود و دفتر نمایندگی ولی فقیه نیز آماده همکاری برای پیگیری و حل مشکلات است.

دبستان ماوا یکی از دبستان های سطح شهر ارومیه است که علاوه بر آموزش های معمول، آموزش های دینی را نیز با زبان کودکان به دانش آموزان ارائه می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =