توضیحات پلیس درباره انتشار کلیپ بر علیه مرزبانان در فضای مجازی

تهران_ ایرنا_ معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر رفتار بد نیروهای هنگ مرزی در ارتفاعات ته ته و اورامانات، توضیحاتی را به منظور تنویر اذهان عمومی مطرح کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابولقاسم خاتمی در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی با مضمون رفتار بد نیروهای هنگ مرزی در ارتفاعات ته ته و اورامانات توضیحاتی را به منظور تنویر اذهان عمومی مطرح کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا در این خصوص گفت: قسمت های اصلی جریان فیلم مذکور به صورت منقطع و گزینشی پخش شده و بازگوی زوایای رویداد حادث شده نبوده است و صحنه برخورد منتشر شده با قاچاقچیان و متجاوزان مرزی که با نقض حریم امنیتی نوار مرز قصد ورود به کشور و وارد کردن محموله ممنوعه (مشروبات الکلی) به داخل کشور را داشتند مرتبط بوده است.

وی افزود: قاچاقچیان که از ورود اقلام ممنوعه به کشور ناکام ماندند با درگیری و ایجاد تنش با مأموران و تصویربرداری با گوشی هوشمند، قصد جوسازی رسانه ای برعلیه مرزبانان را داشتند، که با تخریب نیروهای مسلح مستقر در منطقه به هدف شوم دست یابند و مأموران جان برکف را مقصر جلو دهند.

سرهنگ خاتمی اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با انتشار تصاویر جعلی، منقطع و گزینش شده، سعی در ایجاد تخریب نیروهای جان برکف مرزبانی نیروی انتظامی دارند تا با تخریب مأموران در راستای تحقق ورود سلاح، مهمات، مشروبات الکلی، مواد مخدر و ناامنی در کشور ایفای نقش کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا با محکوم کردن پخش این فیلم در فضای مجازی، بر جانفشانی ها و سلحشوری مرزبانان برای دفاع از هرگونه ناامنی در مرزها و تقدیم جانبازان و شهدای مرزی نیروی انتظامی در این مسیر تأکید کرد و گفت: مرزبانان با استعانت از خداوند منان در راستای تحقق شعار سال و تأمین امنیت مردم، از هیچ کوششی فروگذار نخواهند بود و با هرگونه ناامنی و قاچاق در مرزها قاطع برخورد خواهند کرد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha