حشمتیان داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شد

تهران- ایرنا- رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران برای حضور در انتخابات ۲۸ خرداد سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری اعلام داوطلبی کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، قدرتعلی حشمتیان عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام آمادگی خود برای انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: از ۲ ماه پیش جلسات جبهه مستقلین و اعتدالگرایان درباره ورود و اعلام نامزد به انتخابات ریاست جمهوری سیزدهمین دوره برگزار شد که از میان ۱۴ داوطلب، ۳ نفر انتخاب شدند و در نهایت من به عنوان نامزد نهایی معرفی شدم.

وی افزود: تصمیم گرفتم بیایم تا فساد را ریشه کن کنم و شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عینیت یابد و ایران را سربلند و ایرانی را در سراسر گیتی سربلندتر کنم.

حشمتیان اضافه کرد: حدود ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری بنیان‌گذار جمهوری اسلامی می‌گذرد و کمتر از هزار نفر خود را قیم مردم می‌دانند و به عنوان اصولگرایی و اصلاح طلبی به صورت دوره‌ای دموکراسی را حاکم و اجازه ورود افراد غیر از خود را به حیطه قدرت نمی‌دهند.

 این فعال سیاسی  ادامه داد: دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب، جریان سوم (مستقلین) را به حساب نمی آورند  اصولگرایی و اصلاح‌طلبی باید بعد از ۴۳ سال جای خود را به مستقلین بدهند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha