اخبار انتظامی استان قزوین از قاچاقچی مسافرنما تا دستگیری سارق حرفه ای

قزوین - ایرنا - دستگیری قاچاقچی مسافر نما ، یک کشته و ۴ مصدوم در برخورد پژو پارس با تریلر ، دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو و توقیف تریلی با بیش از ۲۸ کیلو مواد مخدر از جمله اخبار انتظامی روز سه شنبه استان قزوین است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۲۸ کیلو و ۸۱۵ گرم از یک دستگاه تریلی و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در شهر قزوین خبر داد.
سرهنگ "داود عبدالمالکی" ، اظهار داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه ۲ قاچاقچی مواد مخدر با یک دستگاه تریلی قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور به قزوین را دارند، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با استقرار در محور ها و مبادی ورودی شهر قزوین، حین کنترل خودرو های عبوری تریلی مورد نظر را شناسایی و توقیف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان اضافه کرد: بلافاصله راننده و سرنشین خودرو دستگیر و با انتقال تریلی به مقر پلیس و بازرسی از آن مقدار ۲۸ کیلو و ۸۱۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
سرهنگ عبدالمالکی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو با ۱۵ فقره سرقت
فرمانده انتظامی شهرستان "البرز" از دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو با اعتراف به ۱۵ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ "بهرام منصوری" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان "البرز" شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با گشت زنی هدفمند در سطح حوزه به منظور پیشگیری جرائم و و دستگیری سارق یا سارقان مذکور، به فردی مشکوک و برای بررسی بیشتر دستور ایست را صادر کردند.
در ادامه فرمانده انتظامی شهرستان "البرز" بیان اشت: فرد مذکور با رویت ماموران و صدور دستور ایست، بلافاصله با اقدام به فرار قصد متواری شدن از محل را داشت، که با هوشیاری ماموران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
سرهنگ "بهرام منصوری" تصریح کرد: در استعلام از سوابق نامبرده مشخص شد که متهم از سارقان سابقه دار می باشد، و همچنین در بازجویی های اولیه متهم به بزه ارتکابی اعتراف و اظهار داشت که با شناسایی خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی، اقدام به ۱۵ فقره سرقت، از داخل خودرو کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان البرز در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست ضمن توجه به هشدارهای پلیسی از تجهیزات ضد سرقت ازقبیل دزد گیر، قفل پدال و ... استفاده کنند.

دستگیری قاچاقچی مسافر نما با ۱۰ کیلو تریاک در قزوین
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از کشف ۱۰ کیلو مواد مخدر از یک مسافر اتوبوس در قزوین خبر داد.
سرهنگ "بیژن خدایی" با اعلام این خبر، افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر ماموران یگان امداد حین کنترل خودرو های عبوری در عوارضی آزاد راه"قزوین - زنجان" در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس به یک نفر از مسافران مشکوک شدند.
وی در ادامه گفت: ماموران در بازرسی از وسایل همراه مسافر مورد نظر ۱۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.
سرهنگ خدایی اضافه کرد: متهم پس از انتقال به مقر پلیس و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.


برخورد پژو پارس با تریلر یک کشته و ۴ مصدوم برجای گذاشت
فرمانده انتظامی شهرستان البرز از برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژوپارس و تریلر در شهر محمدیه با یک کشته و ۴ مصدوم در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ" بهرام منصوری" اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه خودرو پژو پارس با تریلر در شهر " محمدیه " شهرستان البرز مقابل جایگاه سی ان جی بلافاصله گشت راهور و انتظامی به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور مأموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد یک دستگاه سواری پژوپارس با یک دستگاه تریلر برخورد می کند که در این سانحه، یکی از سرنشین های سواری در دم فوت و راننده و سه سرنشین دیگر خودرو مصدوم که بلافاصله توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان البرز با بیان این که علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور عدم توجه به جلو از جانب سواری پژو پارس نسبت به تریلر اعلام کردند خطاب به رانندگان توصیه کرد: رانندگی با سرعت مطمئنه و رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی سبب پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی می شود و از بروز رخداد های ناگوار جلوگیری خواهد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =