۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۷
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84310592
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۸ کشتی گیر همدانی جواز حضور در اردوی تیم ملی جوانان را کسب کردند

همدان- ایرنا- رییس هیات کشتی استان همدان گفت: ۱۸ کشتی گیر مستعد استان که عملکرد مناسبی در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی جوانان داشتند، مجوز حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی که به میزبانی همدان برگزار می شود را دریافت کردند.

«حمیدرضا یاری» روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این ۱۸ کشتی گیر پس از انجام تست کرونا و اخذ تاییدیه‌های بهداشتی لازم، از امروز در اردوی تیم ملی کشتی جوانان کشور حاضر شدند.

وی خاطرنشان کرد: برهمین اساس «امیر حسین عبدی راد و سینا زندی» در ۵۷ کیلوگرم، «امیرحسین سیف‌فیض‌اللهی و یونس شفیعی» در ۶۱ کیلوگرم، «علی قپانوری و ایمان محمد حسینی» در ۶۵ کیلوگرم و «امین رحمانی، امیرحسین عظیمی جم و ابوالفضل کمروند» در ۷۰ کیلوگرم از جمله استعدادهای دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی جوانان هستند.

یاری اظهار داشت: همچنین «علی‌رضایی، مهدی یادگاری و محمد مهدی اصغری» در ۷۴ کیلوگرم، «حسین رسولی» در ۷۹ کیلوگرم، «میثم شریفی» در ۸۶ کیلوگرم، «مهدی سلیمی و علی غفاری» در ۹۲ کیلوگرم، «علی ابوالفتحی» در ۹۷ کیلوگرم و «امیر مهدی زنگنه» در ۱۲۵ کیلوگرم نیز دیگر کشتی گیران منتخب همدانی در اردوی تیم ملی هستند.

به گفته وی، این کشتی گیران علاوه بر ۲ کشتی گیر ملی پوش دعوت شده به تیم ملی، در اردو حضور دارند.

رییس هیات کشتی استان همدان افزود: تمامی کشتی گیران این اردو در قرنطینه کامل بسر می‌برند و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز اولویت اصلی برگزاری اردوی تیم ملی در همدان است.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی از روز گذشته(دوشنبه) در همدان آغاز شده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =