ساخت ٢٧ واحد آموزشی در جنوب سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار نیروی زمینی سپاه مستقر در ایرانشهر گفت: ساخت ٢٧ واحد آموزشی با اعتبار ٢٨٠ میلیارد ریال امروز سه‌شنبه در جنوب سیستان و بلوچستان آغاز شد

سردار محمد ناظری روز سه‌شنبه در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این واحدهای آموزشی در مناطق ایرانشهر، بمپور، دلگان، نیکشهر، فنوج، اسپکه و بنت ساخته می‌شود.

وی بیان کرد: پیرو قرارداد قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با سازمان نوسازی و تجهیز مدارس برای ساخت ١٠٠ واحد آموزشی در مناطق کمتر توسعه یافته ٢٧ واحد در حوزه قرارگاه عملیاتی شهید معمار ایرانشهر است که از امروز عملیات ساخت آنها آغاز شد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار نیروی زمینی سپاه مستقر در ایرانشهر گفت: برای ساخت این تعداد واحد آموزشی ٢٨٠ میلیارد ریال پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اهمیت، جایگاه آموزش و توسعه فضاهای آموزشی افزود: سپاه از مردم، با مردم و برای مردم است و این نهاد مقدس و مولود انقلاب خدمت به مردم را همواره سرلوحه کارهای خود می داند.

به گزارش ایرنا ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =