روز قدس در استان مرکزی با تولید محتوای فضای مجازی پاس داشته می‌شود

اراک - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: آئین روز جهانی قدس( آخرین جمعه ماه مبارک رمضان) در این استان با توجه به شیوع موج چهارم کرونا به صورت تولید محتوا در فضای مجازی گرامی داشته می‌شود.

حجت‌الاسلام «عباس دانشی» روز سه‌شنبه در نشست هماهنگی روز جهانی قدس استان مرکزی، افزود: براساس ابلاغیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور آیین روز جهانی قدس امسال در راستای همکاری و تعامل با ستاد مقابله با کرونا، در هیچ نقطه‌ای از کشور برگزار نمی‌شود. 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه حمایت از مردم مظلوم فلسطین یکی از آرمان‌های نظام اسلامی و از تاکیدات مقام معظم رهبری است، باید با تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نسبت به معرفی روز قدس و جنایت‌های رژیم صهیونیستی اقدام شود. 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: فضاسازی شهری، تولید و پخش برنامه‌های مختلف از سوی دستگاه‌های فرهنگی در شبکه‌های اجتماعی، تولید و پخش آثار فاخر با محوریت روز قدس از سوی صدا و سیما، نصب بنر از سوی دستگاه‌های مختلف مقابل درب ورودی هر دستگاه و ارسال پیامک به شهروندان از مهمترین برنامه‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. 

حجت‌الاسلام دانشی بیان کرد: بر اساس دستورالعمل های ابلاغی، مراسم شب‌های پرفیض قدر نیز امسال نیز در فضای باز و با جمعیت محدود و حداکثر به مدت ۲ ساعت برگزار می‌شود.

وی، روز جهانی قدس را یادگار امام راحل خواند و گفت: حضرت امام با تعیین روز قدس به دنبال اتحاد و انسجام دنیای اسلام و آگاهی مردم جهان از جنایات رژیم صهیونیستی بودند و بعد از ایشان نیز مقام معظم رهبری همواره نسبت به برگزاری هر چه باشکوهتر این روز تاکید داشتند. 

روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان از سوی امام راحل با عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =