۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۸
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84310374
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سه هزار بسته معیشتی بین نیازمندان بروجرد توزیع شد

بروجرد - ایرنا - سرپرست ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: در راستای اجرای طرح‌ کمک مومنانه سه هزار بسته معیشتی و مواد غذایی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

سرهنگ احمد حسنوند روز سه شنبه در حاشیه توزیع کمک مومنانه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با شیوع کرونا کمک مومنانه با هدف کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر آغاز و همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش های کمک مومنانه اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (ع) تعداد سه هزار بسته مواد غذایی و معیشتی ۲۵۰ هزار تومانی در مجموع به ارزش ۷۵۰ میلیون تومان توسط سپاه ناحیه بروجرد تهیه و توزیع گردید.

وی افزود: همچنین در ماه مبارک رمضان تعداد ۴۰ عدد کارت هدیه به ارزش چهار میلیون تومان و همچنین سه عدد جهیزیه به ارزش ۵۰ میلیون تومان به نوعروسان نیازمند اهدا شد.

سرهنگ حسنوند بیان کرد: در فروردین ماه سالجاری نیز تعداد ۳۸۸ بسته در مجموع به ارزش ۹۷ میلیون تومان و تعداد ۱۲۰ بسته البسه به ارزش۷۲ میلیون تومان و یک کمک جهیزیه به ارزش چهار میلیون تومان و تعداد ۱۵۵ عدد کارت به ارزش ۱۵میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بین نیازمندان توزیع شده است.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون ۹۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کمک های مومنانه در قالب بسته های معیشتی، جهیزیه، البسه و کارت هدیه بین نیازمندان شناسایی شده توسط حوزه ها و پایگاه‌های مقاومت توزیع شد.

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج بروجرد ادامه داد: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری و تاکید بر ادامه کمک مومنانه، کمک به نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا در قالب کمک های مومنانه ادامه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha