۱۷ هزار بازدید میدانی از مصرف کنندگان سوخت در منطقه ارومیه انجام شد

ارومیه- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: در سال گذشته بیش از ۱۷ هزاربازدید از واحدهای مصرف کننده سوخت اعم ازنیروگاه‌ها، کارخانجات بزرگ صنعتی، جایگاه‌ها و مشترکین نفت سفید در مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان‌غربی در طرح پایش سوخت مورد بررسی و بازدید میدانی قرار گرفت.

احمد مجرد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: درمنطقه ارومیه اجرای طرح راستی آزمایی خانوارهای مصرف کننده نفت سفید و ۱۳۱ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و CNG بیشترین میزان بازدید میدانی و مشترک را به خود اختصاص داده اند.

وی با اشاره به اینکه از کل بازدیدهای صورت گرفته در سال گذشته، هفت هزار و ۹۰۰ بازدید مربوط به جایگاه‌های عرضه فرآورده های نفتی و CNG منطقه بوده است، بیان کرد: هفت هزار بازدید نیز مربوط به طرح راستی آزمایی مصرف کنندگان نفت سفید شهری و روستایی، یک هزارو ۲۰۰ بازدید مربوط به صنایع و مصرف کنندگان عمده و بقیه بازدیدها هم مربوط به سایر واحدهای مصرف کننده سوخت در سطح منطقه می باشد.

مجرد تصریح کرد: بازدیدهای صورت گرفته بر اساس برنامه مدون و در راستای تحقق رسالت اصلی شرکت و صیانت از حقوق شهروندی ‌بمنظور مدیریت و نظارت بر تأمین و توزیع به‌ موقع سوخت و کنترل کیفیت و کمیت فرآورده انجام می‌شود.

منطقه ارومیه یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که با دارا بودن ۵ ناحیه (مرکزی ارومیه ، سلماس ، خوی و ماکو و بازرگان) ۴ باب انبار نفت و دو مرکز سوختگیری هواپیمایی وظیفه تامین و توزیع سوخت مرکز وشهرهای شمال استان آذربایجان غربی را به عهده دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha