۱۱ باشگاه ورزشی در زنجان پلمب شد

زنجان - ایرنا - سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: ۱۱ باشگاه ورزشی در سطح این استان پلمب هستند و چندین باشگاه ورزشی دیگر نیز پس از اخذ تعهد فک پلمب شده اند.

غفار امانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: از ۱۴ فروردین تاکنون /۷ اردیبهشت ماه/ در مجموع ۴۵۴ مورد بازرسی به صورت سرزده و مستقیم از اماکن و باشگاه‌های ورزشی انجام گرفته است تا تخطی از محدودیت های کرونایی اعمال شده صورت نگیرد که در این مدت به ۴۳ باشگاهدار نیز تذکر داده شد.

وی با توجه به شیوع ویروس کرونا، این اداره کل با تمام توان پی‌گیر رعایت محدودیت های کرونایی در باشگاه های ورزشی استان زنجان است، اظهار داشت: در سطح تمامی شهرستان های این استان بازرسی ها به صوت روزانه از صبح تا شب انجام می گیرد تا فعالیتی در باشگاه های ورزشی اتفاق نیفتد.

 امانی با بیان اینکه این اداره کل حال باشگاهداران در این روزهای سخت و پر تلاطم را به جد درک می کند اما برای کاهش تلفات انسانی چاره ای جز رعایت دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان نمی بیند، افزود: از مان شیوع ویروس کرونا، ورزش زنجان به ویژه در بخش قهرمانی و باشگاهی آسیب جدی دیده است و از عموم مردم زنجان انتظار می‌رود با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی، به نقش بارز خود در ریشه کن شدن هرچه سریعتر این ویروس منحوس، عمل کنند.    

سرپرست معاونت ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: طی این روزها، باشگاهداران زنجان به دلیل تعطیلی باشگاه ها، ضرر و زیان مالی بسیار دیده اند و این اداره کل نیز بر این امر واقف است و امید دارد هرچه زودتر از پیک چهارم کرونا به سلامت خارج شده و فعالیت ها به روال عادی بازگردد تا باشگاهداران بیش از این متضرر نشوند.

 به گزارش ایرنا، در حال حاضر استان زنجان از وجود ۳۶۱ باشگاه ورزشی خصوصی، ۲۷۰ مکان ورزشی سرپوشیده و روباز متعلق به این اداره کل، ۱۴۸ خانه ورزش روستایی و ۱۳۳ مکان ورزشی متعلق به سایر ادارات و ارگان‌ها، بهره‌مند است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha