تساوی بدون گل فولاد و السد در نیمه نخست

تهران- ایرنا- نیمه نخست دیدار برگشت فولاد خوزستان و السد قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، دیدار حساس فولاد خوزستان و السد قطر در چارچوب هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب (دوشنبه) از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه پرنس فیصل بن فهد شهر ریاض آغاز شد. هر دو تیم برای صعود از گروه نیاز زیادی به سه متیاز این دیدار دارند.

نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه ۲۰ درحالیکه الهیدوس از سمت راست قصد داشت توپ را به سمت چپ ببرد، ارسال تند و سریع او به پای آبشک که چند متر پشت محوطه جریمه حضور داشت، برخورد کرد و توپ به شکل بسیار خطرناک و عجیبی با فاصله ای اندک از کنار دروازه فروزان راهی کرنر شد.

در دقیقه ۲۶ ارسال پاتوسی به محوطه جریمه با استپ سینه زیبای احمدزاده مواجه شد که او توپ را برای انصاری کاشت و این بازیکن پس یک حرکت در عمق توپش را به تور کنار دروازه کوبید. دقیقه ۲۷ ارسال کازورلا از سمت راست به درون محوطه جریمه به صورت ناخواسته در ۶ قدم به انصاری برخورد کرد و فروزان در حالیکه روی زمین افتاده بود، توپ را روی خط نگه داشت که بغداد بونجاح چند بار قصد داشت توپی که در دستان فروزان آرام گرفته بود را وارد دروازه کند که موفق نشد و بازی نیز برای لحظاتی به دلیل این حرکت بونجاح به درگیری کوچکی کشیده شد که داور خطای این مهاجم الجزایری را گرفت.

در دقیقه ۳۳ توپ گیری زیبای پاتوسی و پاس رو به بیرون او، در پشت محوطه جریمه به زبیر نیک نفس رسید و این بازیکن در شرایطی ایده آل، ضربه اش را به بدترین شکل ممکن به بالای دروازه فرستاد.

«جواد نکونام» با نفرات زیر به مصاف السد رفت: 

محسن فروزان، موسی کولیبالی، عارف آقاسی، مهران درخشان مهر، مجتبی نجاریان، محمد آبشک، زبیر نیک نفس، آیاندا پاتوسی، فرشاد احمدزاده، ساسان انصاری و لوسیانو پریرا

«ژاوی هرناندز» سرمربی سرشناس السد نیز نفرات زیر را برای این بازی به میدان فرستاد: 

مشعل برشم،پدرو میگوئل، عبدالکریم حسن، طارق سلمان، محمد وعد، نام تای هی، حسن الهیدوس، بغداد بونجاح،گیلرمه، بوعلام خوخی و سانتی کازورلا

در دیگر دیدار همزمان گروه چهارم تیم‌های النصر عربستان و الوحدات اردن به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان نیمه نخست تیم الوحدات توانسته نماینده عربستان را با یک گل شکست دهد.

در جدول رده‌بندی این گروه النصر با ۸، السد با ۷، فولاد با ۵ و الوحدات با ۱ امتیاز در رده اول تا چهارم قرار گرفته‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha