۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۱۸
کد خبرنگار: 3197
کد خبر: 84309854
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ طرح عمرانی در مناطق محروم الیگودرز اجرا می‌شود

خرم آباد - ایرنا - معاون عمرانی فرمانداری الیگودرز گفت: ۱۰ طرح عمرانی و خدماتی توسط بنیاد علوی در مناطق محروم زز و ماهرو و ذلقی با اعتباری بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی اداوی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط بنیاد علوی در شهرستان اظهار داشت: بنیاد علوی نگاه ویژه ای به الیگودرز داشته و جلسه امروز برای پیگیری و بررسی وضعیت ۱۰ پروژه عمرانی در مناطق محروم الیگودرز برگزار شد.

وی افزود: بنیاد علوی تجربه خوبی در زمینه اقدامات انجام شده در مناطق محروم کشور دارد که دلیل آن بهره گیری از مدل کاری استفاده از استعدادها و ظرفیت های مردمی است.

اداوی بیان کرد: طرح‌ها در زمینه راه روستایی، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، آب رسانی روستایی و عشایری، ورزش و جوانان و راهداری است.
وی با اشاره به همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی شهرستان در تکمیل پروژه ها اضافه کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان در زمینه بهره گیری از ظرفیت های بنیاد همکاری لازم را داشته باشند.

محمد سرلک مسئول نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی شهرستان الیگودرز در این جلسه با اشاره به اجرای پروژه های مشارکتی بین بخش دولتی و بنیاد علوی گفت: با توجه به کوتاه بودن فصل عمرانی در مناطق محروم شهرستان، می بایست روند جذب اعتبارات به منظور پیشرفت پروژه های عمرانی توسط دستگاه های اجرایی سریعتر انجام شود.

وی با بیان اینکه تحقق الگوی جامع توسعه در مناطق محروم کشور در دستور کار بنیاد علوی قرار دارد اضافه کرد: ماموریت اصلی این بنیاد توانمندسازی شهرستان‌های محروم در زمینه‌های فرهنگی، تربیتی ، آموزشی، سلامت و زیرساخت‌های عمرانی است.

بنیاد علوی در استان لرستان مناطق محروم دو شهرستان کوهدشت و الیگودرز شامل بخش زز و ماهرو، ذلقی و همچنین دهستان کوهدشت شمالی را جهت توسعه انتخاب کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =