کسی که الاهلی را به مصدوم کردن قایدی تشویق کرد؛ خبرنگار یا اینفلوئنسر؟

تهران- ایرنا- «سعد الحارثی» فعال ورزشی سعودی در فضای مجازی با انتشار پستی از بازیکنان باشگاه الاهلی خواست تا در جدال برابر استقلال «مهدی قایدی» را مصدوم و از جریان بازی خارج کنند.

به گزارش ایرنا، سعد الحارثی در توییتی نوشت: بازیکنان الاهلی در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی فردا(سه‌شنبه) مقابل استقلال تهران باید روی مصدوم کردن مهدی قایدی و خارج کردن وی از زمین بازی کار کنند؛ با این کار الاهلی تا اندازه زیادی آرامش خواهد یافت و به امید خدا صعود خواهیم کرد.

خالی از لطف نیست که بدانیم الحارثی در فصل گذشته و بدنبال محرومیت ۶ ماهه عیسی آل‌کثیر توسط ای‌اف‌سی به دلیل خوشحالی بعد از گلی که به زعم کمیته اخلاق این نهاد نژادپرستانه تشخیص داده شد و بازی برابر النصر دیگر تیم عربستان را در نیمه نهایی از دست داد، در توییتی از مظلومیت باشگاه پرسپولیس دفاع کرده بود.

در قسمت Bio توییتر الحارثی هیچ اشاره‌ای به کلمه خبرنگار نشده و صرفا به «فعال توییتری در حوزه ورزش و محقق فوتبال به ویژه فوتبال آسیا» اشاره شده و از این رو شاید عنوان اینفلوئنسر مجازی بیشتر برای وی کاربرد داشته باشد.

تیم‌های استقلال و الاهلی عربستان فردا در دیدار برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه سوم، برابر یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

آبی‌های تهران هم‌اکنون با ۷ امتیاز بعد از الدحیل ۸ امتیاز و به لطف تفاضل گل بهتر در رتبه دوم جدول چهار تیمی این گروه قرار دارد؛ الشرطه عراق نیز دیگر تیم حاضر در این گروه در مکان چهارم جای دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =