بازارچه جشن رمضان در فضای مجازی برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران از برگزاری بازارچه جشن رمضان در فضای مجازی از هشتم اردیبهشت ماه مصادف با ۱۵ ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه کمیته امداد استان تهران، "حسین فتح آبادی" با اعلام امضای تفاهم نامه با شرکت نوآوران فن آوازه، گفت: در همین جهت جشن رمضان امسال به صورت مجازی آغاز و پس از پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه خواهد داشت.  

وی افزود: تاکنون بیش از ۲۸۰ مددجوی تهرانی به عنوان فروشنده در سایت ثبت نام کرده اند و از هشتم اردیبهشت ماه مصادف با ۱۵ ماه مبارک رمضان همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران با اشاره به همه گیری ویروس کرونا و اختلال در کسب و کارهای بسیاری از افراد، بیان کرد: با توجه به آسیب پذیری بیشتر مددجویان در شرایط مذکور با اشاره به ضرورت استفاده از فضای مجازی و فروش اینترنتی در شرایط فعلی کمیته امداد استان تهران نیز در این جهت اقدام به ایجاد بستر فروش مجازی برای مجریان طرح های اشتغال در استان تهران کرد.  

وی گفت: مددجویان پس از یک دوره زمانی از تخفیف در کارمزد فروش برخوردار می شوند.

فتح آبادی افزود: کمیته امداد در حوزه اشتغال و خودکفایی تنها به پرداخت تسهیلات اشتغال اکتفا نمی کند و در زمینه آموزش، پشتیبانی، بازاریابی و فروش نیز به مجریان طرح های اشتغال و خودکفایی خدمات ارائه می دهد.

وی گفت: این تفاهم نامه از فروردین ماه امسال عملیاتی شده که بر اساس آن مددجویان معرفی شده پس از یک دوره سه ماهه معافیت پرداخت کارمزد، از ۵۰ درصد تخفیف کارمزد فروش محصولات برخوردار می شوند.   

کمیته امداد استان تهران ۷۸ هزار خانوار را تحت پوشش خود دارد.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha